Meme büyütme yöntemleri ve etkileri nelerdir?

kız meme büyütme yöntemini seçer

Birçok kadın meme büyütme hakkında bilgi aramak için çok zaman harcar. Birçok kız, görünümlerini korurken ve sağlıklarına zarar vermeden göğüslerini 1-3 beden büyütmek ister. Sonuç üretebilecek bir dizi yaygın yöntem ve yaklaşım vardır. Bu seçenekleri daha ayrıntılı olarak ele alalım.

Spor

Fiziksel aktivite yardımı ile göğüslerinizin boyutunu artıramazsınız. Ancak diğer yandan görünümünü düzeltebilir, daha elastik, fit hale getirebilir, estetik ve çekicilik kazandırabilirsiniz. Gerçek bir sonuç elde etmek için düzenli olarak spora gitmeniz, özel egzersizler yapmanız gerekir. Ancak, bu tür yöntemler sayesinde hacmini arttırmanın mümkün olmayacağı gerçeğini önceden düşünmeye değer. Ayrıca, bu yöntem plastik düzeltme ve meme büyütme için her şeyden daha düşüktür.

Diyet

Bir kadının vücudundaki memelerin boyutu ve şekli genetik olarak doğuştan gelir. Bu nedenle, listesi birçok kaynakta bulunabilen belirli yiyecekleri yemek hiçbir sonuç vermeyecektir. Eğer meme büyütme mümkünse bu sınırlı kalmayacak ve meme ile birlikte kalça, karın ve basenlerde hacim artacaktır. Bu, ağırlığı eşit olmayan bir şekilde dağıtacaktır.

Otolog yağ transferi

Bu teknoloji uzun yıllardır kullanılmaktadır. Bununla birlikte, kendi yağı zamanla çözülme eğiliminde olduğundan, yöntem etkinliğini kanıtlamamıştır. Bundan sonra göğüsler eski boyutlarına dönecektir. Bunun nedeni, bu tür yağ dokusunun kan beslemesine sahip olmamasıdır, bu nedenle nakledilen yağ basitçe kök salmaz. Örneğin memeye az miktarda yağ eklendiğinde düzgün bir kan akışı sağlanamaz.

Sıfır meme büyütme

Macroline enjeksiyonları uygulanarak hacim arttırılabilir. Ancak zamanla, ilaç dokularda çözülecek ve vücuttan doğal bir şekilde atılacaktır. Sonucu korumak için, ilacın dokulara ek olarak uygulanması gerekir. Macroline'ın dokularda göç edebileceğini anlamak da gereklidir. Ayrıca, ilacın enjeksiyonunun yakınında bir kapsül oluşumuna yol açabilir, bu da simetri ihlaline yol açar ve bölgenin enfeksiyonunu ve enfeksiyonunu tetikleyebilir.

implant kullanımı

Günümüzde meme büyütme için implant kullanımı dünyadaki tek etkili yöntemdir. Bu, muhteşem bir sonucu garanti eder, birkaç boyutta göğüs büyütme ve kalıcı bir sonuç verir. Bu tür implantların ömür boyu garantisi vardır, vücut tarafından reddedilmezler ve kalıcı bir sonuç verirler. Malzemeler doğru seçilirse ve iş yapılırsa, gelecekte bu tür implantların değiştirilmesi gerekmeyecektir.

Bir kadın, memelerinin boyutundan ve hacminden memnuniyetsizliğinin bir sonucu olarak meme büyütme konusunda karar verir. Her kız küçük göğüslerle kendini böyle sevemez ve bu nedenle modern boyut büyütme ve hacim verme yöntemlerine başvururlar.

Ayrıca operasyonun oldukça karmaşık olduğunu ve çeşitli komplikasyonların ortaya çıkabileceğini anlamak gerekir. Bu nedenle uzman, yani plastik cerrah seçiminde sorumlu ve dengeli bir yaklaşım benimsemek gerekir.