Kullanım deneyimi Wow Bust

Herkese merhaba! Benim adım Anna, doğdu ve yaşamak güzel şehirde Koszalin. Bugün karar verdim paylaşmak, hatırlama gibi yaptım, kolay, basit ve hiçbir estetiği göğüs büyütmek için bir tam boyut. Bu çok hızlı bir şekilde, sadece bir ay! Size anlatacağım bir araç, bir yardımcı oldu bana bu konuda, onlar gibi zevk, nerede alıyordum. Göstereceğim kişisel fotoğraf önce ve sonra. Peki, başlıyorum...

Olarak adlandırılan bu araç, Wow Bust! Üretilen krem formunda. Bir diş macunu tüpü 50 ml - bana yeter yaklaşık iki hafta. Krem beyaz renk, güzel kokuyor, yağlı iz bırakır, uygulamak için çok uygundur.

Meme büyütme kremi Wow Bust - benim deneyim

meme büyütme kremi Wow Bust - kullanımdan önce ve sonra

Daha gençliğinde istedim göğüs azından bir boyutu daha var. Hatta biraz kıskanç kızlar gibi olması güzel büyük göğüs doğası verilmiştir. Baktım, oluyor, internette ne kadar hizmetleri plastik cerrahlar bulmak için çalışıyorum herhangi bir diğer göğüs büyütme yöntemleri. Plastik oldu benim için pahalı bir seçenek, artı - ben yine kararsız üzerinde operasyonel bir müdahale. Daha fazla kötü değerlendirme bir sürü diğer kız arttı göğüs bu şekilde. Diğer araçlar hakkında olurdu iyi bir yanıt, ben bulamıyorum. Ama altı ay önce bir kadın forumu rastgele okudum aracı hakkında Wow Bust. Ayrıca baktım, ne diyor kız bu konuda crema diğer sitelerde. Karar verdim de deneyin... (fotoğraf önce ve bir ay sonra günlük kullanım için bir krem.)

Sipariş verdim krem üreticinin resmi web sitesinde. Oda geldi üçüncü gün. Aldı siparişi-posta var evde. Ön ödeme yapmadım, ücretli gerçeği almak. Aynı gün başlangıç uygulama.

Nasıl kullanılır kremi kullanmanın sonucu

Bir paket krem vardı talimatı nasıl kullanılır. Rağmen hala sipariş onayı üzerine, müdür tavsiye nasıl düzgün kullanmak için bir krem uygulama mümkün olan en etkili ve hızlı sonuç.

Aslında, karmaşık bir şey. Örneğin, ben, için, ile, ilk boyutu göğüs büyütmek için tam, ikinci, kullandığım krem Wow Bust her sabah ve akşam. Bir ay boyunca. Temel masaj hareketleri saat yönünde olarak tavsiye etti bana telefonda site yöneticisi.

kişisel deneyim için krem, meme büyütme Wow Bust

İlk sonuçlar fark ettim zaten bir hafta sonra. Göğüs gözle görülür şekilde daha sıkı. Sonunda bir aylık bir kurs göğüs daha yuvarlak ve daha fazla görünüyor, daha baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı. Ana rezervasyonu verimliliği krem ne oldu adam göğüs fark var oldu, daha fazla ve daha güzel). Hatta hemen düşündüm, ne yaptım ben yine de plastik. Ama bu sadece bir krem.

Herkese tavsiye ederim kızlar, isteyen göğüs büyütmek için krem Wow Bust. Yapmayın estetiği için, bu güvenli değildir, ve sonuç genellikle başarısız oluyor. Kendi deneyimlerini kontrol ettim, satın almak için iyi bir büstü yeterli bir krem, biraz zaman ve çaba.

Bu arada, unuttum belirtmek için bir çok önemli faydası bu krem. Doğal bir kompozisyon. Herhangi bir kimya, silikon ve paraben!

Umarım benim yorum yardımcı olacak pek çok kız hayalini gerçekleştirmek ve olmak bir sahibi güzel bir büstü olmayan plastik maddeler. Hepinize sağlık ve güzellik!

İlk iki fotoğraf benim göğüs önce ve bir ay sonra kullanım Wow Bust. Üçüncü fotoğraf yaptım sadece (üç ay sonra mezun olduktan sonra krem uygulama). Etkisini gördüğünüz gibi kalır. Satın alınan bir krem kullanarak benim yeni büstü yere kayboldu:).