Meme büyütme: mitler ve gerçekler!

Meme büyütme

Plastik cerrahi, bugüne kadar ilk sırayı almaktadır şehirdeki her türlü düzeltme, görünüm ve kendileri için bakım için. Ancak, giderek artan sayıda kadın hayalleri değiştirmek için en çekici kısmı vücut – göğüs. Bir yandan, istiyorum, güzel olmak, diğer yandan ise korkutucu. Bolluğu, amatör, bilgi, sosyal ağlar, propaganda beceriksizlik plastik cerrahlar MEDYA ve kendi önyargıları sık sık müdahale kızlar karar vermeden operasyon ve sonsuza kadar değiştirmek daha iyi için hayatınızı: «ve aniden implant ruslar, komplikasyonlar olurdu, evet, ve sonra, hala aynı planları çocuk doğurmak». Kadınlar anksiyete ile istişare geliyor, bulmak, ne çıkıyor, orada modern diş implantları – yüksek kalite ve ömür boyu garanti ile, bazen sağlanan bir mikroçip ve yapılan ultra modern malzemeler, insizyon cilt dikildi emilebilir dikiş gerektiren kaldırma, yara izi görünmez zaten bir kaç ay sonra nerede düzenlendiği ve drenaj boruları fazla kullanılmaz, kavramı sayesinde BelloBusto vb. Hadi, son olarak, ortadan kaldırmak hakkında mitler plastik meme işi, ne gerçek, ne yalan.

Meme büyütme çok tehlikeli

Bazı kadınlar ikna meme implantları tehlikeli bir işlem olabilir yaşamı tehdit eden bir hasta. Aslında bu mümkün, eğer bir hizmet olduğu ortaya çıkıyor vasıfsız klinik veya vasıfsız eller, diğer durumlarda meme implantları profesyonel bir performans için bir zevktir cerrah. Modern teknoloji sağlar ameliyattan önce neredeyse tam olarak tahmin sonucu. Kavramı «BelloBusto», kurulan yeni keşifler alanında anatomi göğüs meslektaşları Toronto, New York ve Viyana kompleksi içerir kadar işletim çalışmalar: ultrasonografi, meme kanseri tanımlamak için bir yapı ve özel durum ve hastalıklar; çalışma akımı, göğüs ve etiketleme ana gövde damarları, kan tedarik emzik, özellikle önemlidir birleştirildiğinde göğüs büyütme ile asansör; gerçekleştirilen ölçümler anatomik oranları ve istediğiniz göğüs, tahmin elastikiyet ve cilt kalınlığı.

Dayalı tüm bu verileri seçilir gerekli bir çift meme implantı olan aynı zamanda farklı model ve kapsamı, gerekiyorsa düzeltme asimetri. Zaten ilk istişare hastanın deneyebilirsiniz kendinizi dış diş implantları, karşılık gelen istenen hacim ve göğüs boyunca hasta ile kesin çözüm ve çalıştır 3D bilgisayar modelleme ve kendilerini görmek adına. Ve son olarak önce istediğiniz işlemi uygulanan düzen, bir, belki de %70 sonucunu belirler işlemleri. Ayrıca, seviye, modern tıp ayarlamanızı sağlar diş implantları, son nesil ile donatılmış bir mikroçip ve özel doku. Tüm işlemler kullanarak yüksek teknoloji ekipman ve malzeme kullanımı ile özel aydınlatma ve optik.

Ameliyat sonrası olamaz emzirme

Bu belki de en yaygın yanlış. Kadınların %80'i danışmanlık tarafından sorulan benzer bir soru olmasına rağmen, zaten yeterince bilgi ilañ bu efsane, onun popülerlik söndürülür değildir. İki belirleyici bu durumda olan erişim türünü ve yerini implantın göreceli büyük göğüs kasları. Altın standart yükleme implant ima onun öncül altında, büyük göğüs kası, ortadan kaldırarak, onun iletişim ile meme bezi. Total kalitesini etkilemez, anne sütü. Eksikliği herhangi bir etkisi silikon implant kalitesi anne sütü hala 1998 yılında bilim adamları tarafından kanıtlanmış Toronto.

Ancak, işlevi meme etkileyebilir azaltma meme implantları (meme küçültme), ameliyatın yapılması (meme dikleştirme) ve meme implantları ile kesim kenarında areola gibi tüm durumlarda cerrah çalışmak zorunda tam olarak doku ile meme sorumlu sentezi ve atılımı süt. Operasyonlara bozulması işlneme sinüs, çıktı kanalları ve lobules kanseri, neden olabilir fibrotik değişiklikler ve laktoz doğumdan sonra. Bu nedenle, eğer bir hamilelik planlıyorsanız, o zaman bu konuda bilgilendirmek için cerrah başardı almak için uygun bir tür erişim ve ayrıntılı olarak açıklamak, tüm artıları ve eksileri mevcut yollar meme.

Yara izleri ameliyat sonrası

Birçok teknoloji vardır yapmak için izin izleri daha az görünür, ve göğüs – doğal. Güvenmiyorum cerrahlar, söz işlemi olmadan görünür izleri, bu imkansız, çünkü skar doğal bir koruyucu bir tepki, organizmanın, herhangi bir dış yaralanma. Yara izi, herhangi bir durumda kalır, ama sadece bir cerrah onları en görünür ve gizlemek için doğal kıvrımları. Önemli bir rol oynar, son derece hassas bir tutum dokuları ameliyat sırasında özel bir teknik dikiş postoperatif yara gerginlik olmadan doku - «no tension technique». Sonuçta, hatta doğru dikilmiş, büyük bir yara zaten bir kaç ay sonra dönecek zar zor ayırt ince hem de küçük kötü dikilmiş, ve pürüzlü kenarlı iyileşir daha uzun ve daha estetik bir sonuç için garanti daha kötü olacak. İçin yara daha gelişti sunduğu ameliyat sonrası işkembe gerekir, dikkatli bir şekilde onun bakımı uygulamak için önerilen krem ve giymek giraud-silikon pansuman, yardımcı tutmak normal homeostasis. Bir sıkıştırma giysi giyiyor olmalıdır, ilk ay sonra bir ameliyat sonuçta, bu süre kurtarır, yapısal bütünlük, cildin hücresel düzeyde ve implant sabit bir pozisyonda.

Meme implantları daha iyi yürütmek yaz

Meme düzeltme yapılabilir, yılın herhangi bir zamanda, herhangi bir gün ve ay. Hava şartları ve diğer dış etkenler etkilemez kaliteli bir operasyon ve iyileşme dönemi. Hastalar korku ek olarak, sıcak havalarda bakteriyel enfeksiyonlar daha hızlı ürerler, ne için tehlikeli olabilir postoperatif yara ya da endişe duyguları rahatsızlık nedeniyle sıkıştırma iç çamaşırı. Uzmanlar daha fazla korku, sıcak havalarda ile ilgili komplikasyonlar, artan buharlaşma ile sıvı vücut yüzeyinin, ne dolaylı olarak artırabilir, kan viskozitesi ve olasılık şekillendirme kan pıhtıları, derin bacak damarlarında.

Parçası, ikisi de doğru, ama bakalım sırayla her. Herhangi bir işlem yapılır, a priori tamamen steril koşullarda, yani hiç bir yetenekleri olmayan bir bakteri. Tüm işletim klimalı steril hava sağlamak, hasta için optimum sıcaklık 22 - 23, soyunma odası ve istirahat odası aynı şekilde karşılık gerekli tüm standartları ve ortadan kaldırmak için dağıtım patojenik flora hem yaz hem kış aylarında, farklı klinik olmazdı kliniği. Ayrıca, herhangi bir işlem sırasında süresi en fazla otuz dakikadan fazla yapılan zorunlu tek antibiyotik profilaksi. Tüm ameliyat sonrası yara dikildi modern malzemeler ve barınma steril bir bandaj SteriStrip tam overgrowing ortadan kaldırarak, olasılık enfeksiyon, yara rehabilitasyon sırasında. Uyuşturucu önleme ven trombozu aynı şekilde yapılır her zaman temel biyokimyasal göstergeleri kan, eşlik eden patolojiler ve zorluk işlemleri, ama hiçbir zaman yıl. Önlenmesi tromboz hizmet ve kompresyon çorapları sırasında kullanılan tüm işlemler ve önlemek, kan staz bacak damarlarında.

Eğer yapmaya karar verirseniz meme implantları, daha iyi bir dikkat süresi bir yıl ve üzerinde uzmanı ve kliniği, olması gereken en yetkili yardımcı hizmetler.

Doğal olmayan sonuç

Başka bir yaygın efsane artan meme ile ilişkili görünümü doğal olmayan sonuç artroplastisi sonrası süt bezleri. İlk gün ameliyattan sonra yapmak için gerekli değildir umursamazsınız sonuç olarak nihai sonucu değerlendirmek, sonra 1,5–2 ay. Kez plastik cerrahide kullanıldı sadece serum fizyolojik diş implantları, yumuşak kaplı, hakkında konuşmak ideality zorunda. Bu yüzden sık sık ortaya sözde «donuk» implant ya da dalgalanan, kontraktürü etrafında pürüzsüz implant gelişti otantik çok daha sık, hem de frekans sonları gibi implant anlamlı derecede yüksek olsa da, yine, çok bağlıdır eller sihirbazı. Teknolojik atılım verdi bugün seçim için bir seçenek değil, sadece üreticilerin artroplasti, ama onların boyut, şekil, profil, kaplama ve kompozisyon sayesinde tüm komplikasyonlar ile ilişkili implant neredeyse artık çıkmaya. Gelişti, teknik ve kendisi göğüs büyütme ameliyatı. Gelişmiş cerrahlar yaparken kombine yükleme yöntemi implant dual-plane. Bu demektir ki, implant yüklü olarak iki düzlemde ve yaklaşık üst 2/3 implant ile kaplı kas ve alt 1/3 - kumaş bezi. Bu en güvenilir yolu, yükleme, neredeyse kapsamlı ofset implant ve aynı anda oluşturan seksi meme kontur, bir kararlı ve bir kaç yıl sonra.

Diş implantları zaman içinde değiştirmek gerekir

Modern diş implantları yüksek kalite gerektirmeyen daha yerine, ve hemen hemen tüm implant üreticileri tarafından sunulan piyasada ömür boyu garanti veriyoruz kendi ürün garanti ücretsiz yedek belirlenmesinde kapsül kontraktürü IV derece veya zaman zaman travmatik rüptürü kabuk kopması. İstisnalar hasar oluşabilir sadece akut yaralanma. Eşleşmeler artan sıklıkta kullanılmaktadır sahip çok katmanlı bir kabuk dayanacak kadar uzanan 600 kg. Eğer hastanın yaşı değişti vücut ağırlığı ya da o dönmek istiyorum, eski meme büyüklüğü, bir implant yerine, daha büyük bir boyut veya çıkar. Ama hastanın göz önünde bulundurmanız gerekir kaldırdıktan sonra, implant, göğüs gerektirebilir düzeltme, form veya germe.

İhtiyacım var aynı implant gibi kız

Periyodik duymak zorunda bulunan hastalar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen büyük göğüsler tıpkı onların yakın arkadaşlar ya da tanıdıklar. Arzu bu genellikle desteklenen bazı, bilgi işlem, üretici hakkında, implant kullanılmış olan bir arkadaş, onun büyüklüğü hakkında ve modeller. Neyse ki doğa biz tüm bireyseldir, bu nedenle diş implantları aynı şekilde kesinlikle her zaman bireyselleştirilmelidir gerekir. Ve imkansız olsun aynı efekti kullanarak sadece aynı implant. Doktora muhasebe, analiz, çok sayıda bileşenden elde etmek için, istenilen sonuç. Çok basmakalıp gibi gelebilir, ama cerrah için daha kolay olurdu gezinmek için görünüm hastanın gelecekteki meme veya herhangi bir örnek görmek bir sonuç elde etmek isteyen bir hasta.

Sonuç meme büyütme operasyonu birçok faktöre bağlıdır: uzman nitelikler, doğru eylem, hastanın işlem sonrası kaliteli bir hizmet sağlamak ve ek malzeme, hem de bireysel bir organizma. Bu nedenle, karar vermeden önce ameliyat edilmelidir bin defa düşünmek ve, doğal olarak, bir giriş, bir tıbbi muayene.