İyot göğüsleri nasıl büyütebilir?

Artan sayıda daha adil cinsiyet, göğüsleri iyotla nasıl büyüteceğini bilmek istiyor. Yöntem ucuz, nispeten basit ama oldukça tehlikeli. İyot ile meme nasıl büyütülür, bu ilacı kullanırken belirli kontrendikasyonlar olduğu için bir doktora danışabilirsiniz. Her şey kızın doğal verilerine bağlıdır, çünkü bir bayanın vücut oranlarını değiştirmeden meme bezinin hacmini artırmak için egzersiz yapması veya başka yöntemler kullanması nadirdir.

Bu yöntemle ilaç nasıl kullanılır?

İyotlu meme büyütme, cilde alkollü bir iyot çözeltisi uygulandığında göğüs bölgesindeki kan dolaşımının artması (en azından teorik olarak) nedeniyle oluşur. Birçok bayan bunu evde yapar, çünkü prosedürün kendisi oldukça basittir: göğüslere bir iyot ağı uygulanır. İyot ile göğüs büyütmek mümkün mü? Resmi tıp, bu maddenin büstü artırmak için kullanılmasının etkinliğini tanımıyor, ancak bu ilacın başarılı kullanımının gerçeklerini de inkar edemiyor. Geleneksel tıp, iyot ile meme büyütmenin oldukça mümkün olduğunu iddia ediyor, ancak belirli kurallara uyulması gerekiyor. Büstün boyutu, kural olarak 1-2 sayı ile artırılabilir. Bu, meme bezlerinin boyutundaki bir değişiklikten değil, göğüsteki kas hacmindeki artıştan kaynaklanmaktadır.

Meme büyütme için iyot herhangi bir eczaneden satın alınabilir. Prosedür için kullanılması gereken bir alkol çözeltisi şeklinde satılmaktadır.

Mesh nasıl uygulanır?

İyot ile memeyi büyüten yöntem çok basittir ancak her şey dikkatli ve doğru bir şekilde yapılmalıdır. Uygulanması için teknoloji aşağıdaki gibidir:

  1. İlk olarak, kız duş almalıdır. Dekolte bölgesi iyice durulanmalıdır. Bunun için özel bir temizleme losyonu veya benzeri ürünler kullanılması tavsiye edilir.
  2. Bundan sonra, büstün tüm yüzeyine masaj yapın.
  3. Eczanede önceden bir şişe ilaç ve pamuklu çubuk satın almanız gerekir.
  4. Göğüste, meme bölgesine dokunmaması gereken iyotlu çizgiler çizmeniz gerekir. Göğüs büyütme ağı veya merkeze doğru daralan bir spiral gibi görünebilir. Ana şey, çizgilerin sürekli ve mümkün olduğunca eşit olmasıdır.
  5. Bundan sonra, uygulanan ilaç kuruyana kadar beklemeniz gerekir. İşlemler süresince, memeyi iyi destekleyen, ancak sıkmayan nefes alabilen doğal kumaşlardan yapılmış iç çamaşırları seanstan sonra satın almak ve giymek gerekir.
  6. İyot ızgarasının hiçbir yerde kesişmemesi gereken uzunlamasına veya enine çizgilerden oluşması gerektiği unutulmamalıdır. Bu segmentler arasındaki mesafe 0, 5 cm'den fazla olmalıdır.

Bu tekniği deneyen bayanlar göğüsleri 30 ila 90 günde 1 beden büyütmenin mümkün olduğunu iddia etmektedirler. Düzenli tedavi seansları ile ilk sonuçlar 3-4 hafta sonra ortaya çıkar, ancak çoğu kız için bu yöntemi kullanmanın etkisi 2-3 ay sonra ortaya çıkar.

İlacın yanlışlıkla meme uçlarına bulaşmamasına dikkat edilmelidir, çünkü bu oldukça ağrılı bir yanığa neden olabilir. Kadınlar, bunun büstü nasıl büyütüleceği değil, önerilen prosedürün doğru uygulanması ile ilgili olduğunu anlamalıdır. Süreci hızlandırmak isteyen birçok kız, kullanılan ilacın dozunu artırıyor ve ardından ciddi bir yanık nedeniyle hastaneye gidiyor. Meme bezlerini sürekli bir tabaka ile örtmek imkansızdır, bu olumsuz sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle, bir ağ veya bir spiral yapılır.

Bu prosedür için kontrendikasyonlar

İyot ile meme büyütme kademeli olarak gerçekleşir. Bu nedenle, maddeyi cilde uygulama seansı 24 saatte bir yapılır. Bu madde bir ilaç olduğu için kontrendikasyonları da vardır.

Ağın uygulanması sırasında, daha adil seks ateş, vücut ısısında bir artış hissederse, seansı acilen durdurmak gerekir. Ciltte yanık oluşmasını önlemek için iyot çizgilerini geçmek yasaktır. Bir sonraki katman, bir öncekinin üzerine değil, hafifçe yanlara uygulanır. Bunu yapmak için, önceki çizginin çizildiği yerden en az 5 mm geri çekilmeniz gerekir.

iyot meme büyütme konusunda doktor konsültasyonu

Meme bezinde kanserli bir tümör gelişimine yatkın olan kızların büstünü arttırmak için iyot kullanılması yasaktır. Bu nedenle, meme bezlerini büyütmek için açıklanan yöntemi kullanmak isteyen herhangi bir bayan, kanserli veya kötü huylu bir neoplazmın yokluğu için bir mamolog tarafından kontrol edilmelidir.

Bir kız insan vücudunda iyot eksikliği olan bir bölgede yaşıyorsa, madde vücuttaki eksikliğinden dolayı cilde emileceğinden, açıklanan prosedürü kullanmaması daha iyidir.

Ağ çok sık kullanılırsa cilt yanıklarına, sternum hastalığına, tiroid rahatsızlıklarına neden olabilir. Çoğu durumda, aşırı doz oluşur, iyodizm gibi bir hastalık ortaya çıkar. Bu rahatsızlık, bireysel ilaç intoleransı ile de kendini gösterebilir. Bu hastalık sırasında solunum yolu hasar görür ve bu da öksürüğe neden olur. Tahriş, görüşü keskin bir şekilde bozan gözlere yayılır. Hastanın vücudunda, cildin erizipellerinde görülen semptomlara benzer şekilde yaralar ve ağrılı sivilceler gelişir.

Anne adayının vücudundaki hormonal değişiklikler nedeniyle çok ciddi olumsuz sonuçlara yol açabileceğinden, belirtilen ilaçlarla herhangi bir işlemin hamile kadınlara uygulanması yasaktır.

iyot ile meme büyütme için bir kontrendikasyon olarak gebelik

Doktorlar, fileyi yalnızca soğuk algınlığı için kısa bir süre için dekolteye uygulamanızı önerir.

İlacın kullanımı, daha adil cinsiyetin bazılarında kanserin başlangıcı olarak hizmet edebilir. Daha sonra meme büyütme yerine meme bezleri olmadan kalabilirler. En basit durumlarda, ciltte ciddi yanıklar oluşturabilir veya dekolte bölgesini kurutabilirler. Bu da kadının görünümünün bozulmasından dolayı rahatsızlık görünümüne yol açacaktır.

Konuyla ilgili sonuç

Önerilen meme büyütme yönteminde evrensel bir çare aramaya gerek yoktur. Bazı kızlar göğüslerini 1-2 beden büyütmeyi başarır, ancak bu yöntemlerin çoğu yardımcı olmaz. Yukarıdaki maddenin alkollü tentürünün yanlış kullanımının sonuçları tahmin edilemez ve çoğu durumda onarılamaz olabilir.