Kendi menünüzü oluşturun: büstü artırmak için ürünler

Her kız hayatında en az bir kez diyetini oluştururken hangi ürünlerin göğüslerini artırdığını ve bunun gerçek olup olmadığını düşünmüştür. Ameliyatsız ve diğer kardinal teknikler olmadan büstü artırmak için ilginç kozmetik tarifler, çeşitli teknikler ve geleneksel şifacıların tavsiyeleri her zaman kullanılmıştır.

meme büyütme için meyve yiyen kız

Ancak, en büyük önem diyete verildi. Gerçekten harikalar yaratabilecek ürünler var.

Neden belirli yiyecekleri yemelisiniz?

Gereksiz yere küçük meme bezlerinin oluşumunun ana nedeni, kadın vücudundaki östrojen hormonunun düşük içeriği olarak kabul edilir. Formların ihtişamından, cinsel dolgunluktan ve lüks bir figürden sorumlu olan bu biyolojik olarak aktif bileşendir.

Gerekli maddeleri içeren eczane ürünleri yardımıyla östrojen eksikliğini giderebilirsiniz. Ancak, bazen bir ilaç bulmak çok zordur. Meme bezlerinin daha muhteşem hale gelmesi, büstü ve kalçaların güzel ana hatlar elde etmesi için, kullanımı genellikle bir dizi yan etki ile dolu olan hormonal ilaçların seçilmesi uzun zaman alacaktır.

Spesifik fitoöstrojenler içeren göğüs büyütme ürünleri tamamen farklı bir konudur. Yan etki, olumsuz sonuç, kullanım kısıtlaması yok. Meme bezlerini doğal bir şekilde büyütmede faydalı olabilecek başlıca gastronomik kategorilere bir göz atalım.

meme büyütme için doğal kozmetikler

Göğüs büyütmeyi destekleyen baharatlar

"Kadın cephaneliğini" fitohormonlarla doldurmak isteyen bayanlar, bir dizi baharata özellikle dikkat etmelidir. En köklü şüphecilerin dikkatini çekmeye değer sergiler var.

Bu tür maddelerin içeriği için rekor sahibi çemendir. Bitki, et yemekleri, salatalar, atıştırmalıklar için bağımsız bir baharat olarak kullanılır ve ayrıca diğer baharatlı unsurlarla birleştirilir.

çemen otu

Çemen, ünlü "şerbetçiotu-suneli" ve köri kombinasyonlarında bulunur. Temelde, kadın vücudu üzerinde özellikle yararlı bir etkiye sahip olan, bayanlara kadınlık ve seksilik veren ve üreme işlevini iyileştiren çaylar ve özel bitki karışımları yapılır.

Rezene

Göğüs büyütme ve rezene teşvik eder. Bitki mutfakta sıklıkla kullanılmaz, ancak halk hekimliğinde bu bitki vazgeçilmezdir.

meme büyütme için rezene

Rezene, sadece kadın formlarına hoş bir ağırlık vermek için değil, aynı zamanda emzirmeyi iyileştirmek, kadınların üreme yeteneklerini güçlendirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bitkiyi zayıf bir çay şeklinde demlemeniz ve günde birkaç kez içmeniz yeterlidir. Etkisi uzun sürmeyecek.

atlama

Eski zamanlardan beri, insanlar tarafından meme bezlerini büyütmek için şerbetçiotu konileri kullanılmıştır. İnsanların bu bitkiye olan sevgisi nedeniyle, biranın da büstün büyümesine katkıda bulunduğuna dair ilginç bir hipotez ortaya çıktı.

Bununla birlikte, genellikle en iyi kalitede olmayan hoppy bir içecek yerine, doğal ve güvenli malzemeler tercih edilmelidir. Şerbetçiotu 6-8 gün demlenmeli ve gün boyunca küçük porsiyonlarda içilmelidir. Daha sonra 1-1. 5 ay ara vermeniz ve kursu tekrarlamanız gerekir.

kırmızı yonca

Kırmızı yonca göğüs büyütmeyi destekleyen harika bir bitkidir. Flavonoidler ve antikoagülanlar açısından zengindir. Bir kadının vücudunda östrojen sentezinde yer alan bu kimyasallardır.

meme büyütme için yonca kaynatma

Genellikle sadece çiçekler kullanılır. Et suyunu hazırlayın ve gün boyunca küçük porsiyonlarda içirin. Bu durumda dengeli bir diyet ve bu içeceğin kullanımına doğru yaklaşım rol oynar.

Etkili göğüs büyütme için baklagiller ve soya

En basit baklagillerin bile sadece herhangi bir mutfakta bir masayı dekore etmekle kalmayıp, aynı zamanda kadın büstüne çekici bir dolgunluk kazandırabileceğine dikkat edilmelidir. Bu ürünler, olağandışı tatları ve vücudu doyurma yetenekleri ile her zaman diyeti süslemiştir.

Bezelye ve fasulye, dişi meme bezlerinin büyümesine katkıda bulunur. Fitohormon içeriğinde gerçek rekortmenler nohut, mercimek ve kırmızı fasulyedir. Bu tür gastronomik ikramlardan gelen büst gerçekten daha muhteşem olacak.

İlginç gerçek:kaliteli bir farmasötik ürün elde etmek için bezelye ve nohutta bulunan tüm östrojenler bitkiden elde edilemez. Östrojen depolarından yararlanmak ve yenilemek istiyorsanız, bakliyatları mümkün olduğunca sık ve doğal hallerinde yiyin. Ve prensipte sağlıklı bir diyet, sadece kadın formları üzerinde değil, aynı zamanda saç, cilt, tırnakların güzelliği ve sağlığı üzerinde de faydalı bir etkiye sahip olacaktır.

meme büyütme için soya ürünleri

Göğüs, tahıl tüketmekten büyür mü?

Büstün sadece şişman olması değil, aynı zamanda elastik olması için, optimal östrojen miktarının büyük miktarlarda "yapı malzemesi" ile desteklenmesi gerekir. Protein rolünü oynar. Birçok tahıl, protein yapıları ve östrojen benzeri maddeler bakımından zengindir.

Yulaf ezmesi, kahverengi pirinç ve arpa lapası ile diyeti düzenli olarak doldurmanız gerekir. Gıdalar vücut için iyidir. Bu lezzetli tahıllar, lezzetli ve sağlıklı karışımların oluşumu için mükemmel bir temel oluşturur. Örneğin, yulaf ezmesine tatlı ve ekşi yoğurt ve muz, elma ve kivi dilimleri eklenebilir.

Yağlı yiyecekler yemem gerekiyor mu: büstü büyüyor mu?

Göğüs dolgunluğunu sağlamanın en hızlı yolu, yağlı konglomeraların zorla oluşturulmasıdır. Bayan kilo aldığında büst daha dolgun hale gelir. Bununla birlikte, yağ kütleleri vücutta oldukça eşit olmayan bir şekilde dağılır.

meme büyütme için protein ürünleri

Optimum östrojen miktarına sahip kadınların kum saati figürüne sahip olduğu kanıtlanmıştır. Vücut kilo almaya başladığında, yağlı konglomeralar tam olarak uyluk ve göğüs bölgesinde birikir. Kadının vücudunda bir sorun varsa, östrojen eksikliği veya küresel bir hormonal dengesizlik varsa, o zaman yağ "haince" karın, bacaklar, kollar, yüze yerleşecek, hoş olmayan "kulaklar" yaratacaktır.

Büstün daha da büyümesi ve tüm figürün daha sulu ve muhteşem olması için, aşağıdaki ürünlerin diyete eklenmesi önerilir:

  • Muz.
  • Kakao.
  • Bal.
  • Süt.
  • Fındık.
  • Tereyağı.
  • Yağlı balık.
  • Peynir.