Evde meme hacmi nasıl artırılır

meme hacminde bir artış

Standartlar ve klişeler, bir kişiyi değiştirmeye ve gereksinimleri karşılamaya zorlar.

Bu nedenle birçok kadının aklında şu soru var: Plastik cerrahiye başvurmadan meme hacmi nasıl arttırılır?

Her kız muhteşem bir büstün hayalini kurar, ancak hepsine böyle bir özellik verilmemiştir. Bir plastik cerraha başvurmak pahalıdır, bu tür klinikler sadece büyük şehirlerde vardır. Bir haftada evde göğüsler nasıl büyütülür?

Günümüzde göğüslerinizi ameliyatsız büyütmenize olanak sağlayan birçok teknik bulunmaktadır. Bu nedenle, bir cerrahla iletişim kurmak hiç gerekli değildir.

Bu sorunun özü ve nedenleri

Hayat arkadaşının göğüs boyutunun ne kadar önemli olduğunun sadece bir erkek için olduğu genel olarak kabul edilir. Aslında, bu, öncelikle adil cinsiyetin kendileri için geçerli olan bir sorundur. Göğsün küçültülmesi, yaşa bağlı değişiklikler, travma veya bebeği beslemekle tetiklenebilen, süt hacminin memeyi büyük ölçüde artırdığı ve ardından "küçüldüğü", bazı görsel deformasyonlara neden olabilen bir işlemdir.

Küçük göğüslerin büyümemesinin birkaç nedeni vardır:

  1. Kalıtsal faktör. Boyutlar genellikle "kalıtsaldır". Bir ailedeki kadınların küçük bir büstü varsa, o zaman büyük olasılıkla gelecek nesilde öyle olacaktır. Bazen ergenlik süreci bazı ayarlamalar yapar ama bu çok sık olmaz. Kalıtımın yalnızca karakter özellikleri üzerinde değil, aynı zamanda dış parametrelerimiz üzerinde de büyük etkisi vardır, bu nedenle genellikle kuralın bir istisnasına güvenemeyiz.
  2. Östrojen eksikliği. Bir gencin ergenliğe girdiği dönemde meme büyümesini etkileyen bu hormonlardır. Kandaki seviyesini belirlemek için özel bir analiz gereklidir. Hormonal dengesizlikler varsa, çoğu durumda stres, bariz vitamin eksikliği ve zayıf cilt durumu şeklinde karakteristik semptomlar eşlik eder. Bu durumun birçok nedeni vardır ve hepsi sırasıyla bireyseldir, çalışma ve tanıya dikkatli bir yaklaşım gerektirir. Bu arada, östrojen eksikliği kısırlığa kadar ciddi sonuçlarla doludur, bu nedenle hiçbir durumda kadın sağlığı ihmal edilmemelidir.
  3. Sistematik diyetler ve bireysel özellikler. Bu faktörler aynı zamanda mevcut hacimleri de etkileyebilir. Diyet severler bilmelidir ki meme küçültmede böyle bir hobi gelir. Bunun nedeni, vücudun bu bölümünde, öncelikle zayıf bir diyetle azaltılan glandüler ve yağ dokusunun bulunmasıdır. Yapısal özelliklere, özellikle inceliğe gelince, bu yine doğada doğaldır ve bu parametreleri kendi başınıza değiştirmek neredeyse imkansızdır.
  4. Aşırı aktif sporlar. Sert antrenmanların göğüs kasını artıracağına dair bir görüş var ama durum öyle değil. Egzersiz, yağ yakma işlevinin doğasında vardır ve bildiğiniz gibi, meme büyük ölçüde bundan oluşur. Egzersiz kesinlikle önemlidir. Diğer şeylerin yanı sıra sarkmayı önlerler. Ancak yükü uygun şekilde dozlamak çok önemlidir. Profesyonel sporculara bakın, aralarında muhteşem göğüslerin sahiplerini görmeniz pek mümkün değil.
  5. Yaş. Bu, öncelikle bu konuda karmaşık olan ergen kızlar için geçerlidir. Meme oluşumunun sadece 21-25 yaşlarında biten bir süreç olduğunu unutmayınız, sabırlı olmanız ve panik yapmamanız gerekmektedir.

evde meme büyütme

meyve ile meme büyütme

Plastik cerrahları dahil etmeden büstün parametrelerinde değişiklik yapmak isteyenler için bazı ipuçlarına aşina olmanızı öneririz:

  • Düzgün dengeli beslenmeyi vurgulayın. Bu, özellikle 25 yaşın üzerindekiler için katı lahanaya geçmek anlamına gelmez. Soya fasulyesi, mercimek, fasulye ve bezelye içerebilen bakliyat tüketiminin arttırılması tavsiye edilir. Cevizin bal ve zerdeçal ile birlikte günde 1 yemek kaşığı kadar tüketilmesi sorunun çözümünde oldukça etkilidir. Baharatı sütle içmek en iyisidir. Ayrıca diyete havuç, ıspanak, narenciye ve kuru meyvelerin dahil edilmesi tavsiye edilir.
  • Özel kozmetik kremler, emülsiyonlar, jeller kullanın. Ana özellikleri, meme bezlerinin büyümesini etkileyen lipit üretimindeki artıştır. Birleştirildiğinde olumlu bir etki veren esnekliği geri kazandıran seçenekler de vardır. Ana koşul, günde en az iki kez sıklıkta bir veya birkaç ay boyunca sistematik uygulamadır.
  • Masaj gerçekten etkili bir yoldur. Araştırma sonuçlarının gösterdiği gibi, böyle bir prosedür sadece sorunu çözmekle kalmaz, aynı zamanda tüm vücut üzerinde genel bir faydalı etkiye sahip olur. Sadece uygun bilgi ve becerilere sahip bir uzman tarafından yapılmalıdır. Kütlenin avantajları, cildin yüzeyindeki ölü hücreleri temizleme, genel olarak göğüs ve dekolteye kan akışını iyileştirme ve cildin genel tonunu artırma yeteneğidir.

Bu basit öneriler bir arada kullanıldığında kaybolan esnekliği geri kazandırabilir ve hacmi biraz artırabilir.