Nasıl göğüs büyütmek için ameliyat olmadan: 13 şekillerde veya plastik meme?

Meme büyütmek için nasıl

Her kız rüyalar, yemyeşil baskını, ama herkes böyle bir özelliği bulaştırdı doğa. Bugüne kadar birçok teknik vardır, izin göğüs büyütmek için ameliyat olmadan. Bu nedenle mutlaka irtibata cerrah. Egzersiz, halk ilaçları, doğru beslenme — şu andan itibaren, bu, sizin yardımcıları için mücadele ve yemyeşil bir fiyaskoyla sonuçlandı.

Neden göğüs kaybeder formu

Birçok kız olabilir bereketli bir göğüs, ama belirli nedenlerle kazanmak için böyle bir güzellik olabilir gibi nedenleri ortadan kaldırarak onun küçük boyutu. Göğüs şeklini kaybeder, çünkü:

 • kaslar gevşek, eksik, fiziksel yük, göğüs bölgesi;
 • bir kadın anne sütü (sonuçları emzirme dönem);
 • yoksa temel bakımı büstü;
 • dehidratasyon deri kapak;
 • genetik yatkınlık;
 • hormonal çöker;
 • özellikleri vücut (küçük göğüs).

Genellikle göğüs boyutu bağlıdır genetik. Eğer ailede tüm kadınlar övünme yemyeşil bir büstü, bu mümkün olduğunu ve eğer böyle bir sorunla karşılaşırsanız.

Boyut göğüs etkisi yaşam tarzı, beslenme, cilt bakımı ve hatta ekoloji. Anlamak önemlidir, etkin ders alanlar sunmaktadır, kullanılan «doğru» ürünleri taşıyan kozmetik işlemler yapabileceksiniz sırasını artırmak büstü.

Yolları meme büyütme ameliyat olmadan

 • Zıt durulama. Etkisi, önce soğuk, sonra yüksek sıcaklıklara yol açar, gelişmiş bir kan dolaşımı ve, sonuç olarak, meme büyütme. Bir kez bir gün kontrast duş alın, lider su jeti meme etrafında saat yönünde. Son olarak, bir silin cilt sert bir havlu ile kurulayın ve kremi uygulayın.
 • Doğru diyet. Süt demir içeren insana yakışır bir miktar yağ dokusu. Bu yetersiz bir göğüs görünüyor küçük ve «kuru». Bunu düzeltmek için, denge diyet. Yemek daha fazla ürün, hangi, mevcut yağ asitleri ve östrojen. Pitch fındık, yağsız et, deniz ürünleri ve balık. Daha fazla su içmek, bu başarının!
 • Seks. Yapılan çok sayıda araştırma sırasında kanıtlanmıştır düzenli seks boyutunu artırır süt bezleri. Kadın vücudunda üretilen hormonlar olan ve sorumlu yemyeşil bir büstü.
 • Kullanımı sıkıştırır. Şifalı otlar ve uçucu yağlar olarak daha iyi etkiler deri ve meme oluşumu. Birçok kız biliyorum sıkıştırma kullanımı teşvik de sorun çatlakları. Eğer bitmiş emzirmek, zamanı yoğun çalışma üzerinde. Temel olarak hazırlayın kaynatma ısırgan otu veya huş ağacı kabuğu, donatın bu karışımı birkaç damla esterleri paçuli, lavanta ya da okaliptüs. Kat gazlı bez 8 kat, indirin infüzyon ve enter tuşuna basın. Uygula göğüs için yarım saat.
 • İyot örgü. Herkes, internetten ilgili başlıklar nasıl göğüs büyütmek için ameliyat olmadan kullanarak iyot. Burada her şey oldukça basit. Onceden cilt alarak banyo ya da duş. Kuru kalan bir vücut, daha sonra aşağı çekin pamuklu çubuk tüp içinde ile iyot ve buna ek olarak, bazı ızgara göğüs. Değil etkiler meme yakmak için değil cilt. Manipülasyon gün boyunca düzenlenen.
 • Buhar banyosu veya sauna. Termal kompleksleri ve buhar etkiye sahip anti-aging etkisi ile cilt üzerinde. Alın alışkanlığı bir kez 1-2 hafta içinde bir sauna da mevcuttur. Getir bal, önce buhar kabini yağlayın onlara göğüs bölgesi. Çıktıktan sonra duşun masaj yapmak büstü, hareketli ortasından aksiller depresyonlar daire.
 • Gebelik. Eğer bir çocuk gebe kalmayı planlıyorsanız, mümkün reddetmek diğer işlemler meme. Sürecinde taşıyan fetal vücut ve üretmek için yeterli kadın hormonları, büstü olacak yemyeşil ve yuvarlak. Değer anlamak, etkisi kısa yolu elde etmek, herkes için değildir. Aynı zamanda mezun olduktan sonra emzirme göğüs azalmaya başlar.
 • Hormonal ilaçlar. Büyümesi için süt bezlerinin östrojen hormonu sorumludur. Eğer bir kadın geçiyor, hormonal dengesizlik, onun büstü azalmaya başlar. De olur, geçimsizlik birçok özellik ve sistemleri. Sen bir doktora danışın, o yazdı hormonal ilaçlar götürecek normale arka plan ve katkıda doğal göğüs büyütme.
 • Masaj. Süt bezleri artırmak hacmi ise güçlendirmek, kan dolaşımını bölgesinde ve göğüs. Bunu yapmak için, eğer egzersiz ya da masaj yapmak. Son durumda ovmak göğüs saat yönünde 10 dakika (20 dakika genel olarak). Tercihen konusunda manipülasyon kullanarak masaj yağı.
 • Bir egzersiz. Belki de bu en iyi yolu meme büyütme ameliyat olmadan. Egzersizleri günlük olarak gerçekleştirilmelidir. Uygun seyreltme el ile halter, yalan, şınav zemin veya tezgah sıkıştırma bu fitball. Son derece esnek bir egzersiz için en az 10 dakika.

Dengeli bir diyet için göğüs büyütme

Dengeli bir diyet için göğüs büyütme

Yukarıda belirtildiği gibi, süt bezi hacminde artış, işçiliği hormonu östrojen. Onun gıda bulunabilir.

 • Pitch süt tam yağlı inek veya keçi. Yiyin, ev yapımı lor peyniri yağlı 15 ila 20%. Ayrıca ihtiyaç ekşi krema.
 • Diyet içermelidir beyaz lahana. Bunun içinde çeşitli vitaminler ve kadınlık hormonları. Lahana ve hiç tavsiye tüketmeye başlayan, 13 yaşında.
 • Orada bir kokteyl keşfetmelerine yardımcı olacak şık bir büstü. Temizleyin bir avuç ceviz, onları ezmek (ya da bu adımı atlayın). İle karıştırın, bir kaşık bal, meyve suyu ü, ç, te limon. Yiyin bu karışım, her gün öğle yemeği.
 • Olmak, sahibi büyük göğüsler, eğer çabalamak yeşil elma. Günlük yemek ihtiyacı için en az 5 adet. Uygun elma çeşitleri «Simirenko» ve «Golden».
 • Alın alışkanlığı az haftada 2 kez yemek deniz ürünleri. Eğer göze alamaz pahalı lezzetleri, her süpermarkette şimdi satılan kavanoz deniz kokteyl. Maliyeti düşüktür.
 • Mutlaka yazın diyet yağsız et. Her gün yemek için hindi, tavuk, ördek ya da tavşan.
 • Bir fırsat varsa, yiyin ürünleri ile soya. Onun gibi sorumlu maddeler östrojen üretimini. Oluşturmak için yuvarlak süt bezi olabilir, içme, günde bir bardak soya sütü.

İyot göğüs büyütme

 • Kol kavanoz ile iyot, daldırma içine pamuklu çubuk ve biraz sıkın. İlaç drenaj gerekir. Buna ek olarak, bazı ızgara peki göğüs etkilemeden meme.
 • Yanıkları önlemek için, şeritler uygulanmalıdır göreceli bir mesafe. Yeniden müdahalede zaman iyot tamamen emilir.
 • Kızlar denedim bu tekniği kendi vücudunda, iddia, göğüs artar yarısı sunmaktadır bir ay. Yöntem şüpheli, ama denemeye değer.
 • En önemlisi, unutmayın kontrendikasyonları. Bunlar, jinekolojik hastalığı, hastalık, endokrin sistemi (dahil olmak üzere tiroid), tümörler, emzirme dönemi ve gebelik.
 • Eğer oturum açtıktan sonra, size ateşim hemen ortadan kaldırmak, bu yöntem meme büyütme ameliyat olmadan. Uygulanmamalıdır ona tekrar. İyot denemek gerekir su ile durulayın.

Egzersizleri göğüs büyütme

Egzersizleri göğüs büyütme

Artırmak istiyorsanız, meme kanseri cerrahi müdahale olmadan başlayabilirsiniz kompleksi ile etkili bir egzersiz. Bunun için gerekli günlük egzersiz.

«Makas»
Egzersize başlamadan önce almak gerekir dambıl ve sırt üstü yatmak. Kollarınızı ile ağırlıkları yukarı. Ona kendi el düzeyinde ile omuz silkti. Tekrar kaldırın ağırlıkları, önünde çapraz. Kayıtlara geçsin eline dambıl ile baş. Yapın, en az 12 tekrar.

«Hareketli duvar»
Bir duvarın önünde durun mesafe 50 cm. olduğundan emin Olun size hiçbir zarar vermez. Dinlenme avuç içi yüzeyi. Eller olmalıdır göğüs seviyesinde. Yap basit şınav, gergin göğüs kasları. Yakışıklı bir adam 15-20 saniye yarı-bent konum vardır. Lütfen özgün bir duruş. Yineleme sayısı daha az olmalıdır 20.

«Dua»
Lütfen lotus pozisyonu ve kat önünde bir avuç. Dirsek bu olmalıdır bükük göğüs seviyesinde. Koyun, avuç içi birbirlerine yapmak için, onlara güçlü bir vurgu. Rahatlayın sonra 5-7 saniye. Bu egzersiz iyi kurulan, artık en az 20 tekrarlar.

«Push-UPS»
Kabul için başlangıç pozisyonuna klasik şınav yerden. Dirsek yetiştirilen gerekir. Eğer egzersizleri neden zorluk vurgu yapmak diz değil, ayak. Buna ek olarak, bazı az 10 tekrar.

«Mahi elleriyle»
Ayağa tam olarak bağlayın ve sıkı bacaklar. Bir elinizi havaya kaldırın, sonra onu en önce. Başlangıç pozisyonuna dönün. Tekrarlayın egzersiz diğer elinizle. Buna ek olarak, bazı genel 20 tekrarlar.

«Damızlık el»
Ayağa sağlam bir yüzeye düz. Ayrı bacaklar omuz genişliği. Çekin ellerinizi ve parmaklarınızı yandan. Tekrar keskin bir şekilde yukarı kaldırın uzuv ve buna ek olarak, bazı pamuk. Önemli el düz tutmak. Tekrar manipülasyon 15 kez.

«Kırlangıç»
Seçin boyutu düşük bir tabure. Yüzey gerekir yalın bir göbek. Bu durumda, sen-meli almak çorap cinsiyet. Çürümüş sırtına en ağır, ellerini ileri uzattı. Alt satırda, için omurga tamamen doğruldu. Bu egzersiz kasları güçlendirir, göğüs ve sırt. Kısa bir süre ereriz mükemmel bir duruş.

Bu egzersiz önemli düzenli olarak gerçekleştirilmesi, aksi takdirde elde etmek mümkün olmayacaktır, istenilen sonuç. Ereriz zarif şekli sonra 2 ay sağlanan kalıcı bir ders.

Halk ilaçları için göğüs büyütme

 • İnfüzyon temelinde kökü, ebegümeci. Alın 60 gr. öğütülmüş kök ve mix 700 ml. saf su. Gönderin kompozisyon ocakta, sonra kaynama aracı gerekiyor kaynatın ve bir saat dörtte. Serin doğal bir şekilde, sonra süzün. Hazır aracı içmek gerekir kurs 2 ay içinde. Tüketin 200 ml. hammadde günde üç kez 20 dakika yemeklerden önce. Kök bitkiler yapılıyor losyon. Kompozisyon olabilir ısrar süt, sonucu süpürülüp sonra 1 ders.
 • İnfüzyon ıhlamur, ısırgan otu ve pelin. Ekle kabına 15 gr. kuru hammadde her çeşit otlar. Dökün 650 ml. filtrelenmiş su, gönderin, ocakta bekleyin kaynama. Soğumaya bırakın, emin olun kaynatma. Günde 200 ml. sabah aç karnına yaklaşık 1 ay boyunca.

Büyütmek için, göğüs, olacak çaba. Değer anlamak, sonuç değil, haklı beklentiler. Herhangi bir şekilde yönetmek belirgin şeklini. Halk ilaçları güçlendirmeye yardımcı sağlık. Fiziksel egzersiz güçlendirmek için tüm vücut kasları. Unutmayalım ki beslenme dengeli olmalıdır.

Kadın tereddütlü bir işlem nedenlerle bazı yapmak isteyen, büyük göğüsler, diğer gerekli dikleştirme, doğum sonrası, üçüncü soran doktor düzeltmek asimetri büstü. Ne olursa olsun motifleri, önce meme implantları gerekir anlamak için konu ayrıntılı olarak tartı tüm «artı» ve «karşı», gelecekte acı değil, olası komplikasyonlar ve hayal kırıklıkları. Estetiği göğüs daha iyi geçirmek için kanıtlanmış klinikler, bu, dikkate değer, fiyat, kaliteli meme implantları düşük olamaz. Nedir plastik göğüs Meme implantları değişikliği denir anatomik form ve göğüs hacmini de ikame kurtarma, süt bezleri. Plastik cerrahi meme popülerlik kazanmış, daha 20. yüzyılın başlarında, sonra, için, büstü boyutunu artırmak, kullanılan enjeksiyon parafin, hangi vermek ciddi bir zarar bir kadın. Şimdi bu malzeme yerine silikon ve diş implantları her zaman geliştirilmektedir. Aynı anda işlemleri ile boyutlandırma meme geliştirmek ve diğer düzeltme tekniği ve kurtarma büstü.

Endikasyonları

Plastik meme yapılabilir gibi mevcut estetik kusurları ve tıbbi nedenlerle. Cerrahi müdahale gerektirebilir aşağıdaki durumlarda:

 • asimetri, meme bezleri;
 • sarkık göğüs nedeniyle çocuğun beslenme, bir imkansız düzeltmek için ameliyat olmadan;
 • sarkık meme kanseri nedeniyle yaşa bağlı değişiklikler – bu mastoptosis (kullanılan yöntem, klasik jartiyer kesim ile meme altında);
 • küçük boyutu ve yetersizlik elde etmek, arttırmak yoluyla hormonal ilaçlar;
 • ihtiyaç göğüs sonra yeniden ciddi cerrahi müdahaleler (örneğin, tedavi sonrası meme kanseri);
 • jinekomasti (gelişimi, erkeklik bezleri ile 1 veya her iki tarafta);
 • son derece büyük bir büstü boyutunu teslim eden bir kadının ciddi bir rahatsızlığı (bu durumda üretilen aşırı kaldırma, kendi doku azaltılması, süt bezleri ve düzeltilmesi areola papilla).

Türlü plastik

Bugüne kadar dört temel türü vardır bu estetik işlemler, her biri için amaçlayan bir karar bir yol ya da başka bir sorun: küçültme, meme küçültme, plastik, süt bezleri, düzeltilmesi areola meme.

Bize her türlü daha fazla bilgi edinin:

 • Azaltma plastik. Cerrahi müdahale, ima ve bu konuda boyutunu küçültme büstü. Tedavi meme implantları (yeniden yapılanma). Yapılır, mastektomi sonrası (amputasyon bezleri) gösterilen bir malign tümör. Bunun dışında, tedavi edici prosedür olarak adlandırılan kısmi mastektomi sırasında laktik demir sonra tamamen değil.
 • Ameliyatın yapılması (germe). Bu manipülasyon için izin verir ayarlanabilir göğüs hatlarını geliştirerek formu bezleri, ama ayarlarını değiştirerek. Kaldırma zor bir işlemdir, bu yüzden sık sık hasta yapmak karmaşık işlemleri.
 • Büyütme. Operasyon artırmak için, bebek bezleri, amacı sadece hacim değişikliği, ancak düzeltme, meme şekli.

Kontrendikasyonları

Rağmen talep ve geniş bir ün plastik, yapmak silikon göğüs değil her kadın olduğundan, bazı sınırlamalar vardır, bu işlem için. Sayısı mutlak kontrendikasyonlar arasında şunlar sayılabilir: ruhsal bozukluklar; hematolojik patoloji; kronik bir hastalığın akut aşamasında; genç yaş (karşı 18 yıl); bir süre sonra emzirme ulaştı 6 ay; durumu kötü huylu tümörler. İle birlikte mutlak kontrendikasyonlar bir dizi vardır göreceli.

Bu olumsuz faktörler şunlardır:

 • varlığı fokal fibrotik düğümler;
 • HIV enfeksiyonu;
 • frengi;
 • obezite 2-3 seviye;
 • otoimmün patoloji;
 • diyabet aşamasında tazminat;
 • kronik hepatit b İle;
 • varisler.

Ameliyat için hazırlamak

Eğer bir kadın hayır kontrendikasyonlar ve yürürlüğe anatomik özellikleri ya da başka bir nedenle o karar verdi ameliyat için 2 hafta önce plastik başlaması gereken bir eğitim. Bu dönemi reddetmek, alkollü içki içme ve sigara. Ayrıca, hasta plastik cerrah zorunda bilgilendirmek alımı hakkında herhangi bir ilaç da dahil olmak üzere vitamin kompleksleri ve, gerekirse, geçici olarak onları alarak durdurmak. Çünkü meme implantları – tam teşekküllü bir cerrahi müdahale, onu önce muayene gereklidir içeren bir: teslim kan sayımı; belirlemek, kan pıhtılaşması aracılığıyla protrombin dizin; giriş testleri enfeksiyon, dahil olmak üzere, frengi, hepatit b, HIV; yapmak cardiogram; muayene terapist, mammalogy. jinekolog; yapmak için bir göğüs x-ışınları. Özü cerrahi meme İmplantları – işlem türü rekonstrüktif cerrahi, amacı geliştirmektir estetik görünüm, meme. Bu sonuç elde edilir ikame süt bezleri, vermek istenilen boyutlarda, şekiller baskın, düzeltme tek parça gövde. Operasyon yapılan uygulama ile genel anestezi ve sürer, ortalama olarak, 1.5 ila 4 saat, ne olursa olsun tür bir yordam, erişim türü, özel kesim yapma, hastanın bireysel özellikleri. Göğüs büyütme ameliyatı Artıran cihaz üzerinden ayarlanır cerrahi kesi, bir doktor gerçekleştirebilirsiniz meme altı, koltukaltı veya kontur areola meme. Kesi ayrı ayrı seçilir, her hastanın özelliklerine bağlı olarak bir anayasa. Bunu, cerrah oluşturur özel bir cebinde implant için. Yükledikten sonra suni malzeme deri altında cerrah koruması, dikişler. Ameliyat göğüs gerektirmez, uzun süreli hastanede kalış. Yokluğunda komplikasyonlar hastayı taburcu günde.

Yükleme yöntemleri meme implantı

Silikon malzeme implantları, çeşitli şekillerde en çok talep arasında bir bulunan (yürütülen yoluyla döş kat). Onun dışında dört vardır, diğer tekniklerin uygulanması implantlar.

Düşünün her tip daha fazla bilgi edinin:

 • Bulunan plastik. En uygun oluşturmak için geniş bir göğüs. Temel koşul yapmak için böyle bir operasyonun varlığı yeterli miktarda salgı dokusu sorumludur elastikiyetini büstü. Varsa dikişler ve yara ameliyattan sonra neredeyse görünmez. Ayrıca yüklediğinizde, protez bu şekilde meme dokusu kalır, sağ salim, bir avantajdır bulunan yolu önce diğer işlemler.
 • Circumareolar yöntemi. İmplant yüklenir içinden alt yarım daire sosochkov areola. Avantajı, bu tür bir müdahale olmasıdır yara kesi sonra, hemen hemen görünmez, çünkü erimiş göğüs altındaki karanlık. Eksi bir yöntem olarak kabul edilir küçük hemen hemen kaçınılmaz hasar bezleri ve zaman kaybı hassasiyet meme.
 • Ray meme implantları. İmplantlar yerleştirilir büstü üzerinden küçük bir kesi göbek önlemeye yardımcı olur ve oluşumu gözle görülür bir yara. Böyle sıradışı yöntemler uygun gibi tuzlu implantlar ile özel çözüm sırasında doğrudan cerrahi (küçük kesi gidiyorlar sönük olarak. Yüklemek implantlar içinden göbek sadece önce büyük göğüs kas oluşturmak tünel karnından göğsüne kadar taşımak için protez bir travmatik bir işlemdir.
 • Transabdominal yöntemi. Protezler girilir kesi ile yapılan ön duvarında, periton. Aksiller plastik meme. Müdahalenin üzerinden aksiller erişim. Protezler altında implante edilir büyük göğüs kası, ve onlar hemen hemen örtüşüyor inceleme meme kanseri sırasında röntgen teşhis. Bu yöntem söz konusu değildir his kaybı organ ve önlemek için yardımcı olur, belirgin bir yara izi. Temel okumaları için aksiller plastik eksikliği vardır limosa ve küçük bir miktar salgı dokusu.

Meme büyütme olmadan implant

Yapmak büstü boyutunu daha fazla kullanmadan implant mümkün kullanarak kendi yağ. Bu yordam denir lipomodulina veya yağ dolgusu. Sırasında toplantı yağ ile karın/kalça veya diğer sorunlu bölgeleri fark zaman, nakledilen bölgeye, süt bezleri. En büyük avantajı operasyon, güvenlik nedeniyle, doğal bir malzeme, ayrıca göğüs sonra, plastik depolar, doğal şeklini alarak ekstra hacim. Ameliyattan önce hasta gidiyor muayene sırasında ortadan kalkar varlığı kontrendikasyonları.

Prosedür yaklaşık 3 saat sürer ve birkaç adım içerir:

 • analjezi (toplam);
 • çit yağ doku oluşturarak mini kesiler ile özel bir kanül;
 • işleme alınan malzemenin birkaç dakika içinde üzerinden özel bir santrifüj arıtma kan pıhtıları ve artan canlılık yağ hücre;
 • yağ dağılımı, istediğiniz alanda süt ve süt bezleri ile enjeksiyon;
 • dikiş, oda hasta hastanede 1-2 gün;
 • sonucun değerlendirilmesi (bir hafta sonra ameliyat ne zaman inecek ödem).

Rehabilitasyon dönemi sonrası meme

Ameliyat sonrası dönemde bir kadın tutmak hastanede boyunca 1-2 gün sonra eve gönderilir, hasta nerede kalır hastanede başka bir veya iki hafta. İlk beş gün sonra plastik bir kadına yasaktır eller yükselterek yüksek düzeyde göğüs var, cinsel temas, tüketilen alkol. Boyu 1,5-2 ay yasak, spor yapmak, güneşlenmek, ağırlık kaldırma. Diğer kurallar, düşük komplikasyon riski sonra plastik göğüs: uyku ilk 2 hafta için izin, sadece sırt üstü, sonra c yan karın mümkün yatağa bitiminde ay; kabul ilk duş sonra 2 gün sonra plastik ve izniyle doktor; 1,5 ay sonra meme kullanmak istediğiniz sıkıştırma iç çamaşırı azaltmak için ameliyat sonrası ağrı önlemek için sapma dikiş ve göç implantlar. Eğer başarılı geçen ve rehabilitasyon doktor rahatlatır dikişler 10-14 gün sonra plastikler. Kurtarma ima ilaç alımı devam ediyor, bir yıl birkaç ay doktor gözetiminde. Sonra bu zaman izleri tamamen iyileştirebilir ve hastaya geri dönmek hissi bir dokunma hissi üzerine temas, o zaman takdir sonucu yapılan ameliyat ve gerekirse temizlemek için kozmetik lazer dikiş.