Evde göğüsler nasıl büyütülür - öğretici ve pratik tavsiyeler

Kız göğüs hacmini ölçer

Doğanın gür göğüslerinden mahrum bıraktığı her kız, bir plastik cerrahın hizmetlerine başvurmak istemez. Şu anda, ameliyatsız göğüs büyütmeye yardımcı olmanın birçok yolu var.

Sert yöntemler kullanmak yerine gardırobunuzu biraz değiştirmeyi, profesyonel bir masaj yaptırmayı ve beslenmenizi ayarlamayı deneyebilirsiniz. Düzenli kullanımda özel kremler veya ev yapımı tarifler yardımcı olabilir.

İlaç takviyesi hormon kullanımıdır, ancak bu adım en iyi şekilde doktorunuzla tartışılmalıdır.

Masaj

Göğüsleri büyütmeye yardımcı olmak için çeşitli masaj teknikleri geliştirilmiştir. Masajın etkisi, kuvvetli hareketin vücudun belirli bir bölgesine önemli miktarda kan akışı sağlamaya yardımcı olmasıdır.

Meme bezi daha fazla besin almaya başlar, içindeki kan damarları güçlenir, dışarıda elastik deri gözlenir.

Masajın tüm sorunlar için sihirli bir değnek olmadığını hatırlamakta fayda var, bu nedenle prosedürden mucizeler beklememelisiniz. Sonuç, birkaç milimetre büyütülmüş sıkı, tonlanmış göğüslerdir.

Klasik göğüs masajı

Klasik

Klasik bir masaj uygulamadan önce dekolte bölgesine gerekirse masaj ürünü veya çatlak önleyici krem ​​ile uygulayın. Her hareket 2-3 dakika sürer.

İlerleme:

 • halka, orta ve işaret parmaklarıyla her salgı bezini saat yönünde sırayla masaj yapın;
 • aşağıdan yukarıya okşayarak;
 • parmak uçlarınızla cildinizi meme uçlarından yanlara doğru yoğun bir şekilde pürüzsüz hale getirin;
 • göğsünüzü bir elinize koyarak parmak uçlarınızla hafifçe vurun;

Masaj, meme uçlarından başlayıp meme dışı ile biten avuç içi ile hafif okşayarak tamamlanmalıdır.

Herhangi bir masaj türü uygulamadan önce, önerilebilirliği konusunda bir mamologa danışmak gerekir. Bu tür manipülasyonları yasaklayan bazı hastalıklar var.

Taocu QI masajı

Bu masajın tekniği, kadının çok sayıda değişik hormon üretmesine neden olan hafif bir uyarılma anlamına gelir. Bunlardan biri, hamilelik sırasında ve bir çocuğun doğumundan sonra meme büyüklüğünden sorumlu olan prolaktindir.

Etkisinin en geç altı ay sonra olması beklenmelidir. Bu, her türlü büyütme masajı için geçerlidir.

Yapmadan önce, ellerinizi ılık masaj yağı kullanarak birbirine sürtün. Avuç içlerinizi bezlerin üzerine koyun, tüm parmaklarınızı hafifçe açın. Dışarıdan göğüslerini örten bir kadın gibi görünmelidir.

Her bir elinizle, onu senkronize tutmak için içe doğru dairesel hareketler yapın. Bir seferde 360 ​​rotasyondan fazla yapılmayan böyle bir prosedürü günde 2 kez gerçekleştirmesine izin verilir.

Mieko Yoshimaru'dan Masaj

Bu tekniği icat eden aynı isimdeki Japon kadın göğüslerini bağımsız olarak birkaç boyutta büyütmeyi başardı. Tekniği, yağları vücudun farklı bölgelerinden göğse doğru hareket ettirmektir.

Teknik:

 1. Avuç içlerinizi göğüs hizasında önünüze doğru katlayın. Derin bir nefes alın, sonra nefes verin ve 8'e kadar sayın. Aynı zamanda, başparmağınızın uçlarını birbirine bastırmanız gerekir. Bu egzersiz ellerinizi göğsünüzün ortasında, ardından sağa ve sola doğru yapılmalıdır.
 2. Elinizi kaldırın, diğer elinizle ön kolunuzla göğse doğru sert masaj vuruşları yapın. Her iki elinize de 10 dakika ayırmanız gerekiyor.
 3. Sonra sırt üstü uzanın ve yağ kütlesini karın bölgesinden yukarı doğru dağıtmak için benzer hareketler yapın. En az 5 dakika sürecektir.

Ayrıca Mieko, biyolojik olarak aktif noktalara düzenli olarak masaj yapmanızı önerir. Biri elin avucunda diz üstü, diğeri iç uyluğun üzerindedir.

Kız, istenen sonucun görselleştirilmesini ana tavsiyesi olarak görüyor. Sırt üstü yatmanızı ve zaten gür göğüsleriniz varmış gibi davranmanızı tavsiye ediyor.

Göğüs büyütme için sebze yemek

Özel yemekler

Beslenme de göğüs büyümesine katkıda bulunabilir. Bunu yapmak için, fitoöstrojen, yani doğal hormonlar içeren yiyecekler yemeniz önerilir.

Böyle bir diyetin ana kuralı, bir aşırı uçtan diğerine acele etmemektir. Belirli yiyecekleri yemek kesinlikle faydalı olacaktır, ancak yiyecek fazla kullanılırsa, iyi bir şey beklenemez.

Yemyeşil bir göğüs için ne yenir?

 • rezene- emzirme için birçok çaya eklenir; bundan, salgı bezlerinin büyümesi üzerindeki yararlı etkisinin uzun süredir kanıtlandığı sonucu çıkar;
 • şerbetçiotu ve maya- böyle bir kompleks birada bulunabilir (bu, erkeklerde göğsün ve bira göbeğinin büyümesini açıklar);
 • baklagiller, soya- ayrıca göğüs büyümesine de katkıda bulunur;
 • sebzeler, meyveler- belirli miktarda östrojen içerirler, ancak herkesin meşhur lahanası bu listeye dahil değildir (bu, faydalarını hariç tutmaz);
 • tahıllar- protein, östrojen içerir.

Boyun çizgisinin derinliğine önemli bir katkı, sağlıklı yağların yeterli miktarda kullanılmasıyla sağlanır, çünkü bildiğiniz gibi kadınların göğüsleri yağdan yapılmıştır. Bu nedenle, zayıf kızların hedeflerine ulaşmak için hala biraz fazla kilo almaları gerekiyor.

Her gün aç karnına bir çorba kaşığı rafine edilmemiş bitkisel yağı tüketebilirsiniz - bu vücudun ihtiyacı olan günlük yağ miktarı olacaktır.

Kremler

Kadınların güzel olma arzusuna katkıda bulunan birçok marka ameliyatsız bir şekilde meme boyutunu büyütmek için tasarlanmış kozmetikler üretmeye başladı.

Her kremin, bileşimin ürünleri için belirli bir etkinlik, fiyat, kalite ve doğallık eşiği vardır.

Bu tür kozmetik ürünlerin etkisi, aktif bileşenlerin deri altına nüfuz etmesine dayanır ve bu da kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur.

Ek olarak, krem ​​göğüs üzerine sürülmelidir - bu doğaçlama bir masajdır ve bu da çok yararlıdır.

Kremlerin etkinliği kadın nüfusu arasında hararetle tartışılıyor. Bazı bayanlar, özel kozmetik kullanımı nedeniyle istenen bölgedeki hacimlerin tam olarak ortaya çıktığına inanıyor.

Diğerleri, etkinin kendi kendine hipnozdan kaynaklandığına inanma eğilimindedir. Ancak, büyük göğüsler için mücadelede, tüm yollar iyidir, bu yüzden kesinlikle denemeye değer.

İyot

İyot ağ ile meme büyütme, birçok kişi için kafa karışıklığına neden olur. Etki mekanizmalarını anlamak için teoriyi bilmeniz gerekir.

İyot uygulandığı yere kan akışını sağlar. Deri altında, artan kan dolaşımına bağlı olarak metabolik süreçler aktif olarak gerçekleşmeye başlar. Bu işlem sonrası göğüslerin şişmesini açıklamaktadır.

İyot artışının kendine özgü kontrendikasyonları vardır. Tümör varlığında sıcaklık sırasında uygulama yasaktır.

Bu tür faaliyetler şımartıcı olarak kabul edilebilir, çünkü herhangi bir sonuca ulaşmak için, göğüs üzerindeki etkinin uzun süre iyotla yapılamayacak şekilde sürdürülmesi gerekir.

Göğüs büyütme için patates

Maskeler

Ev yapımı maskeler bazen satın alınan ürünlerin yerini alabilir. Bu doğal ürünlerin kullanımının etkisi, epidermise nüfuz etmelerinden kaynaklanmaktadır.

Cildi vitaminler ve gerekli maddelerle doyurur, hücrelerdeki metabolik süreçleri normalleştirir.

Sihirli Turp

 • turp;
 • herhangi bir bitkisel yağ.

Sebzeyi rendeleyin, malzemeleri karıştırın. Kütleyi tülbent üzerine koyun, istenilen bölgelere uygulayın.

15 dakika beklettikten sonra suyla durulayın ve cildinize nemlendirici sürün.

Patates

 • 3-4 yemek kaşığı patates püresi;
 • bir kaşık bal;
 • bitkisel yağ.

Karışımı en az 15 dakika ciltte tutun. Patatesin özelliğinden dolayı göğüs pürüzsüz ve elastik hale gelir, hücrelerdeki yaşlanma süreci yavaşlar.

Bu maskeler haftada iki kez düzenli olarak uygulanmalıdır. Bu kurala uymadan, meme bezlerini büyütmek için tasarlanmış hiçbir yöntem yardımcı olmaz.

Meme büyütme için hormonal ilaçlar almak

Hormonal ilaçlar

Herhangi bir insan vücudunun ana bileşenlerinden biri, içindeki tüm organların büyümesinden ve gelişmesinden sorumlu olan hormonların varlığıdır.

Bir kadının göğüslerinin ihtişamından tablet şeklinde kullanılabilen birkaç ana hormon sorumludur.

Hormonal ilaçların kendi kendine verilmesi yasaktır. Bu tür deneyler genellikle aşırı kilo, tiroid bezi ve üreme sistemi ile ilgili sorunlara neden olur.

Bir kadının büstünün büyümesini etkileyen hormonlar:

 1. Östrojen- bir kızın ergenlik döneminde üretilmeye başlar. Bu maddenin eksikliği mutlaka memenin büyüklüğünü etkiler.
 2. Prolactin- en yüksek konsantrasyon hamilelik ve emzirme sırasında görülür. Bezin tam gelişmesinden sorumlu olan, içindeki tüm metabolik süreçleri düzenler.
 3. Progesterone- Kadın vücudu için küçük dozlarda gereklidir. Aksine, bu maddenin aşırı bolluğu, erkekliği, sonuç olarak göğüslerin yokluğunu teşvik eder.
 4. Xenoestrogen- gerekli miktarda mevcutsa göğüs büyümesini de destekler.

Çoğunlukla, haplardaki hormonlar doğum kontrol haplarıdır, bu nedenle ani geri çekilme, ailede beklenmedik yenilenmeye neden olabilir ve bu dikkate alınmalıdır.

Göğüslerinizi bu şekilde büyütmek istiyorsanız bu konuda yeterli bilgiye sahip bir jinekoloğa danışmanız önerilir.

İlaçları yazmadan önce, yetkin bir uzman hormonal seviyeler için testler yapmayı önerecektir.

Göğüs büyüklüğünü artırmaya yardımcı olacak bir dizi spor egzersizi

Egzersizler

Altındaki kasları çalıştırarak göğsün boyutunu büyütmeye şüphesiz yardımcı olacak bir dizi spor egzersizi var. Ciddi fiziksel aktiviteden önce kesinlikle ısınmalısınız. Bu, fasya hasarını önlemeye yardımcı olacaktır.

Dua

Bir sandalyeye oturun, sırtınızı düzeltin. Avuç içlerinizi göğüs hizasında katlayın. Bir avuç içi ile diğerinin direncinin üstesinden gelin ve 10 saniye boyunca sertçe bastırın. Bu noktada göğüs bölgesindeki kasların hissedilmesi gerekir.

Ardından, egzersizleri sırayla tekrarlayarak kollarınızı sağa ve sola hareket ettirin. Ellerinizi 20-30 saniye sallayın, ardından yaklaşımı tekrarlayın. En az 30 tur gerçekleştirin.

Hilal

İleriye bakabilmek için başınızı kaldırarak bir yoga matına yüzüstü uzanın. Düz kolları geri atın, ayak bileklerini tutun.

Bu pozisyon en az 20 saniye tutulmalıdır. Sonra tamamen rahatlayın. 5 kez tekrarlayın. Statik süre bir dakika olacak şekilde kademeli olarak artırılmalıdır.

Şınav

Bu egzersiz göğüs kaslarının güzel bir şekilde rahatlamasına yardımcı olan ana egzersizlerden biridir. Yeni başlayanlar, elleriyle bankta diz şınavı yapabilirler.

Daha sonra, tecrübe kazandıktan sonra, spor ekipmanından düz bacaklar üzerinde, hatta daha sonra yerden şınav yapabilirsiniz.

Ters şınav

Egzersizin yapılacağı sandalyeye sırtınızı dayayın. Ellerinizi koltuğuna koyun, bacaklarınızı 45 derece açıyla öne doğru uzatın.

Dirseklerinizi bükerek, çömeliyormuş gibi kalçalarınızı olabildiğince aşağı indirin. 6—10 kez birkaç yaklaşım yapın.

Ayakta şınav

Egzersizin yapılacağı duvara paralel durun. Sırt düz olmalı.

Ellerinizi omuz hizasında duvara koyun, direnci önlemek için mümkün olduğunca itmeye çalışın. Yaklaşık 2—3 dakika boyunca statik bir konumda kalın. Bir seferde 3- 5 yaklaşım gerçekleştirin.

Bench press

Bu egzersiz, fasyaya, seviyesi sporcunun kullandığı ağırlığa bağlı olan oldukça ciddi bir yük sağlayacaktır.

Performans için, sırtınızı bankta uzanın. Her iki elinize halter alın ve yukarı kaldırın.

İndirdikten sonra omuz, altında değil gövde ile aynı seviyede olmalıdır. 2—3 set 8gerçekleştir—10 kez.

Kazak

Omuzlarınızı bankın üzerine koyun. Dizlerden bükülmesi gereken bel, kalça ve bacaklar desteksizdir.

Bir dambıl alın, önünüze doğru kaldırın, sonra nefes verirken başınızın arkasına sarın. Üç sette 7-10 defa tekrarlayın.

Düzen

Ayaklarınız omuz genişliğinde açık olacak şekilde düz durun. Gerilmiş kollarda iki dambıl tutarak yere hafifçe eğilin.

Kolları yana doğru uzatın ve başlangıç ​​pozisyonuna dönün. Dışarıdan kanat açıklığına benziyor. 6- 3'te 10 kez—5 sette yap.

Duvar

Bir kapı eşiğinde, sırtınız bir sütuna dönük ve elleriniz ters yöne doğru eğilerek durun. Duvarı bir dakika "hareket ettirmeye" çalışın, sonra gevşeyin. 5-7 kez tekrarlayın.

Basit ve pek doğru değil

Bir kadının göğüslerini büyütmenin daha az bilinen, ancak alışılmadık yolları vardır.

Diğer yöntemlerde olduğu gibi, tüm eylem hormonlara veya büyük miktarda kanın doğru yerlere akışına dayanır.

Dikkatli deneyin:

 1. Düzenli seks.Cinsel ilişki sırasında bir erkek ve bir kadın, eksik oldukları hormonları değiştirirler. Bu yüzden bu eylemden sonra eşlerin ruh hali iyileşir, kadın tamamen çiçek açar.

  Bu, vücudunda meydana gelen güçlü hormonal süreçlerden kaynaklanmaktadır. Ek olarak, cinsiyetin kendisi, bir erkeğin bir kadının göğüslerine dokunarak hafif bir masaj yapacağını varsayar.

 2. Hamilelik.Bir kadın bebeğini sütüyle beslerse, yaklaşık birkaç yıl boyunca çok etkili bir meme büyütme yöntemi.

  Bunun nedeni büyük miktarlarda prolaktin üretimidir. Ancak bu yönteme dikkat etmelisiniz. Göğüs büyüklüğüne geri döner, çoğu zaman şekli daha da kötüleşir.

 3. Hardal sıvaları ve diğer sıcak kompresler.Kan akışını artırın. Göğüs büyür, ancak genellikle yanıklar kalır. Bu nedenle cilt hassas ise bu tür yöntemleri kullanmamak daha iyidir.

Kontrastlı duş cilt tonu için faydalı olacaktır. Epidermisin hücrelerindeki metabolik süreçleri iyileştirir, hafif bir kaldırma etkisine sahiptir, kan damarlarının duvarlarını güçlendirir.

Meme bezlerini büyütmek için infüzyon

Halk ilaçları

Maske ve masajlara ek olarak, meme bezlerini büyütmek için infüzyonların ağızdan kullanımını içeren halk ilaçları da vardır.

Tüm bileşenleri almanın fizibilitesi bir terapist ile tartışılmalıdır. Bu, ev yapımı tentürlerin kullanılmasından kaynaklanabilecek komplikasyonların gelişmesini önleyecektir.

Bitki toplama

Her seferinde bir çorba kaşığı doğranmış kuru otları hazırlayın:

 • pelin;
 • ısırgan otu;
 • ıhlamur.

Yarım litre sıcak ama kaynar su dökün. Soğutun ve boşaltın.

Bu çayın bir bardağı günlük olarak tüketilmelidir. Mide problemi yoksa, aç karnına.

Kekik

 • yemek kaşığı doğranmış kekik
 • bir bardak sıcak su.

Bitkinin üzerine sıvı dökün ve bir saat bekletin. Bundan sonra et suyu süzülmelidir.Bu çayın bir bardağı 3 doza bölünmelidir.

Keten Tohumları

 • bir kaşık ezilmiş keten tohumu;
 • sıvı yoğurt, kefir veya kesilmiş süt.

En sevdiğiniz fermente süt ürününe keten ekleyin.

Bu içeceğin 400 ml'si günde 2—3 kata bölünerek içilmelidir.

Atlama Konileri

 • 20-30 gr. hop konileri;
 • bir bardak kaynar su.

Bitkinin üzerine sıcak su dökün ve iki saat bekletin. Ardından infüzyonu süzün.Bu çayın yarım bardak günlük olarak tüketilmelidir.

Ebegümeci Kökü

 • 2 yemek kaşığı ebegümeci kökü;
 • 3 bardak su.

Ezilmiş kök sebzeyi su ile dökün, 15-20 dakika kaynatın.

Her gün, günde üç kez, bir seferde 100—200 gram alın. Kurs 1—2 aydır.

Optik Yanılsama

Giysilerin yardımıyla figür türünü önemli ölçüde değiştirebilir ve doğru yerlere birkaç eksik kilogram ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için stilistlerin sunduğu belirli kuralları kullanmalısınız.

Küçük göğüs sahiplerinin gardırobuna neler eklenmeli:

 1. Yaka kısmında pens veya başka bir kabartma bulunan bluzlar. Fırfırlar, dekoratif dikişler, nakışlar olabilir.
 2. Beyaz görsel olarak dolu. Bel, zıt bir gölgeyle vurgulanırsa, hacimdeki fark daha da belirgin hale gelecektir.
 3. Kokulu boyunlu bornoz tipi modeller.
 4. Göğüs bölgesinde saçaklı şeylere dikkat etmeye değer.
 5. Küçük formlara odaklanmamak için, farklı modellerde şeyler giyebilirsiniz. Ek olarak, büyük boy giysiler giderek daha fazla popülerlik kazanıyor.

Büyük baskılar, yama cepleri - bunların tümü hacim katabilir. Ayrıca, şınav gerektiren iç çamaşırları da unutmayın.

Boynun etrafına gelişigüzel sarılması önerilen büyük bir fular, küçük göğsü gizlemeye ve hacim kazandırmaya yardımcı olacaktır. Bunun için hem akan hem de ağır kumaşlardan modeller uygundur.

İncelemeler

Küçük göğüslü kadınların büyük bir kısmı göğüsleri birkaç beden büyütmeyi hayal eder. Bununla birlikte, nadiren kimse plastik cerrahi yardımı ile sert değişim yöntemlerine karar verir.