Uçucu yağlarla göğüsler nasıl büyütülür?

Göğüs boyutunu artırmak için hangi yağları kullanabilirsiniz

Güzel göğüsler her kadının hayalidir. Bunu gerçeğe dönüştürmek için özel egzersizler, iyileştirici maskeler, kremler, masajlar, çeşitli sargılar ve aromaterapinin performansını içeren sürekli bakımı unutmamalısınız. Kozmetologlar, uçucu yağların memenin cildini canlandırmaya, sıkılaştırmaya, daha sıkı ve seksi hale getirmeye yardımcı olacağından emindir. Ve uçucu yağları kullandıktan sonra cilt eşit, elastik ve hassas hale gelecektir. Göğüs için hangi yağlar kullanılır? Nasıl doğru kullanılır?

Uçucu yağların göğüs cildi üzerindeki etkileri

İyi seçilmiş yağ, deri altındaki hücrelerdeki kan dolaşımını iyileştirir, göğüs kaslarını güçlendirir ve göğüs şeklini iyileştirir. Göğüslerinize aromatik yağ ile masaj yaptığınızda etkisi büyük ölçüde artacaktır. Keten tohumu gibi bazı uçucu yağlar, sürekli kullanımla göğüsleri sıkılaştırır ve gözle görülür şekilde büyütür.

Lütfen unutmayın!Yağ kullandıktan sonraki sonuç uzun vadeli değildir, bu nedenle sürekli prosedürler uygulamanız gerekir.

Esansiyel yağları kompres veya maske şeklinde kullanabilirsiniz. Ayrıca farklı tonikler, losyonlar, kremler ekleyin, masaj sırasında uygulayın. Unutmayın, seyreltilmemiş yağ kullanmak yasaktır, çeşitli kızarıklıklara, şiddetli tahrişe neden olur. Ürünü yağlı krema, ekşi krema, süt, kefir, badem veya sıvı parafin, krema ile karıştırmak en iyisidir. Maskeyi sürdüğünüzde, karışımın meme uçlarına bulaşmamasına dikkat edin.

Göğüs İçin Keten Tohumu Yağının Faydaları

Bu tür yağ göğüs kaslarını hızla sıkarak göğsünüze bir ihtişam verir. Keten tohumu, östrojen seviyesini artıran fitoöstrojenler içerir. Hormon seviyesi yükselmeye başladığında, ameliyatsız bile göğüsler önemli ölçüde büyür.

Verimliliği artırmak için keten tohumunun harici kullanımı ile dahili kullanımın birleştirilmesi gerekmektedir. Sihirli bir çare nasıl hazırlanır? Yarım litre kefir ile bir çorba kaşığı keten tohumu alınır. Karışım sabah, akşam, yemekten bir saat sonra içilir. 2 ay dayanmanız, ardından bir ay dinlenmeniz ve kursa tekrar devam etmeniz gerekir. Uzmanlar, keten tohumu yağının 5 aylık kullanımdan sonra memeyi etkilediğinden eminler.

Doğal tereyağı en iyi evde hazırlanır. Bunu yapmak için, keten tohumlarından 2 damla temel bir ajan almanız, herhangi bir bitkisel yağda çözmeniz gerekir. Uygularken masaj yaptığınızdan emin olun. Kontrastlı duş alırsanız yağın etkinliği artacaktır.

Göğüs masajı için zeytinyağı

Doğal zeytinyağı, bol miktarda vitamin, mineral ve oleik asit içerir. Bilim adamları, aromatik zeytinyağının meme kanseri için en iyi koruyucu önlem olduğunu kanıtladılar. Bununla birlikte, kötü huylu bir tümörün büyümesini durdurabilirsiniz. Zeytinyağını haricen kullanmanın yanı sıra içten alınması da önemlidir.

Zeytinyağı satın almadan önce ürünün üretim süresini dikkatlice kontrol ettiğinizden emin olun. Zeytinyağının son kullanma tarihi geçmişse sağlığınıza ciddi zararlar verebilir.

Doğumdan sonra zeytinyağı sürmek çok önemlidir, yardımı ile açık yakalı giysiler giymenizi engelleyen yara ve çatlaklardan kurtulabilirsiniz. Günlük zeytinyağı masajı ile mükemmel sonuçlar elde edilebilir. Aracın hamilelik sırasında bile kullanılmasına izin verilir, kesinlikle güvenlidir. Birkaç damla E vitamini ekleyerek yağın etkinliğini artıracaksınız.

Göğüsler için kafur yağının faydaları

Hamilelik ve emzirme döneminde daima kafur yağı kullanın. Meme bezlerinin kuvvetli bir şekilde şişmeye başladığını, sertleştiğini, şiddetli ağrı olduğunu ve süt sağmanın imkansız olduğunu, kafur yağı ile kompres yapmanın sizin için çok daha kolay olacağını fark ettiniz.

Kafur yağı nasıl yapılır?

  • Kafuru biraz ısıtın.
  • Tülbezi yağa batırın ve göğsünüzün etrafına sarın.
  • Üstüne streç film veya plastik torba yerleştirin. Bundan sonra göğsünüzü bir şal, sıcak bir fularla sarın.
  • Geceleri sıkıştırın ve sabah göğüslerinizi ılık suyla yıkayın.

Sıkıştırmayı kullandıktan sonra, sabah önemli bir rahatlama göreceksiniz. Göğsünüz yumuşar, ağrı azalır ve süt kolaylıkla sağılabilir. İyileştirme etkisini pekiştirmek için prosedür bir kez daha tekrarlanır. İlk belirtiler ve göğüs ağrısı ortaya çıktıktan hemen sonra kafur yağı kullanmak önemlidir.

Memeleri aromatik yağlarla büyütün

Uçucu yağlar göğüsleri büyütmek, sıkılaştırmak, çatlaklardan kurtulmak için kullanılır. Etkinlik için, yağın üç ay içinde uygulandığı gerçeğine rehberlik etmek önemlidir. Kullanırken baz yağ ile seyreltmeyi unutmayın.

Aşağıdaki tarifler etkilidir:

  • 3 temel kokuya ihtiyacınız olacak - mineçiçeği (15 damla), sardunya (9 damla), keten tohumu yağı temel olacaktır, bu yüzden 50 ml alın. Masaj sırasında kullanmanız gerekir.
  • Lavanta yağı (7 damla), çay ağacı eteri (8 damla) hazırlayın. Yağ göğsün içine 10 dakika sürülür.
  • Aşağıdaki aromatik karışım göğüs için yararlıdır: rezene yağı (9 damla), ylang-ylang (13 damla) ve üzüm çekirdeği yağı bazı - 50 ml.
  • En az 4 damla anason yağı, rezene yağı, gül yağı, kafur yağı alınması gerekir. Sabah ve akşam göğse sürün.
  • Bir baz - zeytinyağı (50 ml gereklidir) ile birlikte narenciye esansiyel yağları (herhangi birinden 2 damla alın) kullanıldığında göğüsler belirgin şekilde artacaktır

Demek hala güzel göğüslerin hayalini kuruyorsun. Yeter! Harekete geçme zamanı. Bunun yerine yağ satın alın ve göğüslerinizi güçlendirin. Herşey senin elinde. Ek olarak, farklı uçucu yağların özellikleri konusunda mükemmel bir şekilde uzmanlaşmış bir aromaterapistle iletişime geçebilirsiniz, ihtiyacınız olanı önerecektir. Göğüs yağı kullanmanın tüm sırlarını bilen bir güzellik uzmanına da danışabilirsiniz.