Göğüs büyüklüğünde etkili artış için masaj çeşitleri

göğüs büyütme için nasıl masaj yapılır

Göğüs büyütme için masajın faydaları açıktır.

Bununla birlikte, istenen sonucu elde etmek için, sunulan prosedüre doğru şekilde yaklaşmanız şiddetle tavsiye edilir. Meme bezlerinin boyutunu gerçekten hızlı ve sorunsuz bir şekilde değiştirmeyi mümkün kılan şey budur.

Genel kurallar ve faydalar

Daha önce de belirtildiği gibi, masajı doğru uygulamanın faydaları çok uzun sürmeyecek. Büyüklüğündeki artışı etkileyen, memeye kan temini ile ilgili her şeyi güçlendirmekten ibarettir. Ek olarak, mamologlar, kılcal damar ağının güçlendirilmesine ve daha sonra gelişmesine katkıda bulunduğu için meme büyümesi için masajın da oldukça uygulanabilir olduğuna dikkat ederler.

Ayrıca tam da masaj prosedürlerinin laktostaz ve diğer rahatsızlıklarda kullanılması nedeniyle cildin genel tonuna dikkat etmek mümkündür. Bu nedenle, prosedürlerin kullanımıyla ilgili tüm kuralları hatırlamalısınız. Bunları bulmak için bir uzmana bireysel olarak danışmanız gerekir. Bu durumda, göğsü artıracak masajın% 100 etkili olacağı için böyle bir döngü planlanacaktır.

Mamologlar aynı zamanda kadın temsilcilerin dikkatini, sunulan teknikten mucizelerin beklenmemesi gerektiğine çekiyorlar.

Bunun nedeni, masajın göğsün boyutunu değiştirmenize izin vermesidir, ancak birkaç milimetreden fazla değil.

Aynı zamanda kalıcı bir etki sağlamak için sürekli masaj prosedürlerinin uygulanması gerekir.

Kontrendikasyonlar hakkında her şey

Masajı kullanmadan önce, kontrendikasyonlar listesini okumanız şiddetle tavsiye edilir. Bu durumda, şunlardan bahsediyoruz:

  • iyi huylu ve kötü huylu neoplazmların varlığı;
  • iyileştirilmemiş veya akut aşamada olan enflamatuar veya enfeksiyöz süreçlerin varlığı;
  • gebeliğin ve emzirmenin üçüncü üç aylık dönemi.

Sunulan durumlarda, masajın uygulanması istenmeyen bir durumdur, ancak muhtemel zarar risklerden daha ciddi çıkarsa, mamologlar yine de bunu yapmakta ısrar edebilir. Ayrıca göğüs büyütme masajının zararlı olabileceği ve belli bir tehlike taşıyabileceği de dikkate alınmalıdır. İlk durumda, göğüs derisinin yaralanma olasılığı ile ilişkilidir. Bunun nedeni, aşırı egzersizin küçük yaralanmalara neden olabilmesidir ve bu da çatlaklara neden olabilir.

Bu nedenle minimum efor sarf ederek masaj efektleri uygulamanız şiddetle tavsiye edilir. Bu durumda, daha önce ortaya çıkan tehlikeden kaçınmak mümkün olacaktır. Ek olarak, uzmanlar, tümör süreçlerinin oluşma olasılığının yüksek olduğuna işaret ediyor. Sonuç olarak, meme büyütmeye başlamadan önce bir mamolog veya jinekolog ziyareti ve ayrıca bir ultrason taraması zorunlu olacaktır.

Bunun nedeni, aktif fiziksel etkinin bir sonucu olarak, kist veya lipom gibi en küçük oluşumun bile büyümeye başlamasıdır.

Bu nedenle, mamologlar tüm kadın temsilcilerin kontrendikasyonlar listesine aşina olmalarını ve hangi risk ve tehlikelerin en olası olduğunu bulmalarını şiddetle tavsiye ediyorlar. Ayrıca su masajının ne olduğu ve meme büyüklüğünün yukarı doğru değişmesine katkıda bulunup bulunmadığı hakkında her şeyi öğrenmeniz gerekir.

Su masajının temelleri

Memenin boyutunu büyütmeyi de mümkün kılan bu yöntem son zamanlarda giderek daha sık kullanılmaktadır. Elbette avantajlarının yanı sıra olumsuz yönleri de var ama ondan önce masajın tam olarak nasıl yapılması gerektiğine dikkat çekmek istiyorum. Bunu yapmak için, su akışını en uygun sıcaklığa ayarlamanız gerekir, biraz soğuk görünmesi arzu edilir.

büyütme için meme masajı türleri

Bu durumda kadının, her bir göğse göre dönüşümlü olarak dairesel hareketler yapması için duştan güçlü bir su basıncına ihtiyacı olacaktır. Meme bölgesinden uzak durmanız şiddetle tavsiye edilir. Beslenirken masaj yapılırken her meme için arka arkaya iki ila üç dakika önerilir. Sunulan etkinliğin etkinlik derecesini artırmak için kontrast duşu yapmak da güzel olurdu. Sadece soğuk su ile tamamlanmalıdır.

Faydalarından bahsetmişken, günün saatinin tamamen önemsiz olduğu unutulmamalıdır. Bu masaj günün veya gecenin herhangi bir saatinde yapılabilir. Ayrıca dikkat çekici olan minimum gerekli ekipman setidir: sadece duş ve su. Son büyük artı, minimum süre olarak kabul edilmelidir - en fazla altı dakika.

Maruz kalmanın dezavantajlarından bahsedecek olursak, bunlar aşağıdakilere indirgenir:

  1. aşırı güçlü su akışı kullanmak meme bezinde, özellikle meme başı bölgesinde ciddi yaralanmalara neden olabilir;
  2. sıcak veya sadece ılık suyun aktif kullanımı istenmeyen bir durumdur, çünkü cildin zayıflamasına neden olur ve bu da meme büyüklüğünde bir artışa katkıda bulunmaz;
  3. masajın etkinliğini artırmak için ek önlemler uygulama ihtiyacı.

Standart bir masaj yapma

Düzenli bir masajın nasıl yapıldığından bahseden uzmanlar, kadın temsilcilerin dikkatini bazı özelliklere çekiyor.

Özellikle çatlaklar varsa cilde özel bir krem ​​veya benzeri bir bileşim sürmek gerekir.

Masaj hareketleri orta ve yüzük parmakları yardımıyla daire şeklinde ve saat yönünde yapılmalıdır. Bu, her meme için iki ila üç dakikadan fazla sürmemelidir.

Göğüs ucu bölgesinden kesinlikle kaçınılması önerilir. Ek olarak, uzmanlar hareketleri maksimum ölçüde çeşitlendirmeyi tavsiye ediyorlar: testere, döndürme ve daha pek çok şey yapmak, böylece meme bezleri üzerindeki etki en eksiksiz hale gelir. Mamologların düzeltici dediği böyle bir masajın avantajı etkinliği ve kullanım kolaylığıdır. Bu tür bir maruziyetin oldukça sık kullanılmasının nedeni budur. Bununla birlikte, bazı olumsuz yönleri de vardır, özellikle, darbe aşırı yoğunsa morlukların veya çatlakların oluşması muhtemeldir. Ayrıca, krema bileşiminin kalıntılarını çıkarmak da zorunludur, çünkü aksi takdirde giysilerde kalacaktır.

Göğüs büyütme masajı, her kadının bağımsız olarak yapabileceği etkili ve en basit egzersizdir. Avantajları çok önemlidir, ancak bazı dezavantajlar akılda tutulmalıdır. Bütün bunlar, her kadının istenen etkiyi hızla ve gereksiz çaba harcamadan elde etmesine yardımcı olacaktır.