Kullanım talimatları Wow Bust

Wow Bust - özellikler ve genel bilgiler

Formu yayın tarihi: krem diş macunu tüpü

Amaç: meme büyütme

Hacim: 50 ml

Wow Bust - profesyonel krem göğüs büyütme. Bir artı boyutu 30 gün için günlük kullanım. Gelişmiş vermektedir sağlığı eylem, yan etkilere neden olmaz, cilt alerjisi.

Bilimsel çalışmalar ve klinik deneyler, gönüllü doğruladı verim krem, son derece olumlu bir eylem ve hiçbir olumsuz. Yapmak için kullanılan güvenli bir kadın vücudu için yüksek kaliteli hammadde. Temel kompozisyon - doğal maddeler bitkisel kökenli.

Aktif bileşenler: buğday tohumu yağı, avokado yağı, shea yağı (karite).

Buna göğüs büyütme kremi onarır ve düzeltir, meme büyütme, meme şekli, cilde elastikiyet verir, izlerini yaşa bağlı değişiklikler ve oluşumunu engeller.

Wow Bust evrensel. İçin uygundur her yaştan kız ve kadınlar, 21 yaşından büyük. Uygulama eşit derecede etkili olursa olsun yaş, ırk ve genetik yatkınlık.

Meme büyütme kremi - kullanım endikasyonları

Küçük göğüsler ya da sadece istiyorum boyutu daha büyük, ama bu hizmetleri plastik cerrahlar - bu pahalı cerrahi - güvenli değil... Krem Wow Bust - ideal çözüm için tüm kızlar ve kadınlar göğüs büyütmek için ve onu daha çekici. Ayrıca, bu 30 gün için günlük kullanım göğüs artacak bir tam boy, krem sahiptir ve aşağıdaki efektleri:

  • pürüzsüz bir göğüs
  • döndürür cilt elastikiyetini
  • giderir flamalar.

Wow Bust - iyi bir satın alma için güvenli göğüs büyütmek, kazanmak için kadınsı cazibesini sonra yaşa bağlı değişiklikler doğumdan sonra veya.

Lütfen dikkat! Kıbrıs'ta krem satın Wow Bust sadece bizim resmi web sitesi üreticisi. Dikkat verimsiz sahte.

Talimatı nasıl kullanılır krem etkili sonuç için

nasıl kullanılır kremi Wow Bust için etkili bir göğüs büyütme

Az miktarda krem uygulayın, önce birine, sonra da ikinci göğsünü. Daha fazla bilgi gerekir sadece daha önce temizlenmiş bir cilt. Elde etmek için en hızlı sonucu izleyin basit bir masaj tekniği.

Krem kullanarak Wow Bust masaj yapın her meme için sırayla. Hareket uygulayın ve nazikçe saat yönünde çevirin. Başla çevresi, meme, sorunsuz çapı artan masaj daire. Bir elinizle masaj yapın, diğer koruyun göğüs kase.

Göğüs hacmini artırmak için bir boyut kullanın krem uygulayın ve masaj günde iki kez 30 gün boyunca. Elde etmek için daha fazla sonuç uzatın benzer bir ders, en fazla iki-üç ay. İzin verilen krem önlenmesi için yaş solgunluk göğüs formunu korumak - günde bir kez akşam.

Kontrendikasyonlar yoktur. İstisna değil, tespit sırasında araştırma ve test idiosyncrasy bir bileşen parçası olarak. De değil, kullanmanız gereken krem hamilelik sırasında ve emzirme varsa, herhangi bir meme hastalıkları.