Meme büyütme

Büyütme operasyonu meme bezleri arasında en popüler ve aranan bir plastik amaçlayan prosedürleri kapasite. Yapılan benzer bir plastik değil, daha önce kız ulaşacak bitiş ergenlik, çünkü tamamlanmadan önce göğüs yer almaktadır aşamasında kendi oluşumu.

meme büyütme

Endikasyonları meme kanserinde bir artışa:

  • Gelişmemiş süt bezleri, arzu kadınlar değiştirmek için meme boyutunu artırmak için onun görünümünü.
  • Değiştir hacimleri sonra keskin bir zayıflama.
  • Bozulma, estetik meme, onun sarkık gebelik ile ilgili ve dönem besleme, ya da yaşa bağlı değişiklikler.
  • Asimetrik konumunu süt bezleri nedeniyle konjenital veya edinsel kusurları.

Plastik cerrahi artan meme yapılabilir ile total kullanılarak modern implant, ya da yöntemlerini uygulama lipo kaldırma. İkinci durumda, bir dolgu maddesi olarak duruyor özel bir yağ dokusu hastanın, alınan tarafından liposuction ile vücudun diğer parçaları.

Özellikleri implantlar için total

İmplantlar için uygulanan büyütme, meme kanseri, farklı kriterleri bir dizi göre. Aşağıda bazı önemli.

Şekil. Orada yuvarlak implantlar ve gözyaşı. Kullanırken yuvarlak seçenekleri en dolduğunda, üst kısmı süt bezleri. Formu bir damla olarak kabul edilir, daha doğal ve anatomik.

Tip dolgu maddesi:

  • Silikon. Modern silikon jel var bellek şekil ve mutlak güvenlik için vücudun. Jel akan ve hatta varsayarsak kabuk kıracak, o dökmek değil, dışa ve implant deforme olmaz.
  • Serum verin. Bu implantlar ile doldurulur harç zaten yerleştirdikten sonra gövde, en aza indirmek meydanı diseksiyon cilt.
  • Biogel. Çözüm, hangi doldurulur implant, tamamen güvenli – bozuksa, kabuk kompozisyon dağılır basit öğeleri zarar vermez vücut (su, karbondioksit gazı, glikoz).

Yordamdaki adımları total

Ameliyattan önce artan meme bezleri, bir anket, hastanın zorunlu teslim testler ve ULTRASON. Güvenli modda çalıştırır hastane ile takip kalmak kliniğinde 1-3 gün. Artan meme altında yapılır genel anestezi ve seyahat süresi yaklaşık 1-2 saat bağlı olarak, bireysel özellikleri ve zorluk işlemleri.

Deneyimli bir plastik cerrah El-Yusuf seçer en iyi yolu kesi – o yapılabilir etrafında areola, meme ucu, koltukaltı, ya da kırışık altında bezi. İmplant monte edilebilir uzay kas altında, altında bezi, ya da kasları arasında. Yerelleştirme de seçer dayanarak doktor, türü ve şekli, implant, yanı sıra bireysel özellikleri, anatomisi, hastanın.

Rehabilitasyon dönemi

Sonra operasyonlar artırmak için süt bezleri hasta giymek gerekir özel bir sıkıştırma sutyen dönemi sonuna kadar rehabilitasyon. Dikişler doktor 5-10 günde bir erişim türüne ve büyüklüğüne kesit.

Ve tamamlanması işlemleri, artan süt bezleri hissedilecek küçük bir rahatsızlık, geçici duyu kaybı, neden olabilir şişme. Aktif hareket bu dönemde daha iyi sınırlamak ve takipçiliği yapabilir dönmek, doktor tavsiyesi üzerine bir buçuk-iki ay.

Sonuç total kalıcı, ancak, bazen 10-15 yıl sonra düzeltme gerekebilir, yumuşak doku.